Mortal Kombat 11 Ultimate

Mortal Kombat 11 Ultimate – Rambo wkracza do gry

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Mortal Kombat 11 Ultimate zostało oficjalnie potwierdzone, a tym samym zapowiedziano także Kombat Pass 2. Co za tym idzie, możemy spodziewać się nowych bohaterów, a jednym z nich został sam… Rambo. To jednak nie wszystkie nowe postaci, które dołączą do wojowników, bo pojawią się także Rain oraz Mileena. Kiedy możemy spodziewać się dodatku i na których platformach ten się pojawi?

Mortal Kombat 11 Ultimate

Mortal Kombat 11 Ultimate to nowe wydanie gry, które zawierało będzie Mortal Kombat 11, Aftermath, Kombat Pack 1 oraz Kombat Pack 2. Gracze, którzy zdecydują się na zakup tego wydania, mogą liczyć na wszystkie 13 postaci, które pojawiły się w dodatkach. Wśród nich RoboCop, Terminator, Spawn, Joker, a teraz jeszcze Rambo. Postać tego ostatniego, studio odwzorowało opierając się na pierwszym filmie, czyli „Rambo: Pierwsza krew”. Warto tutaj dodać, że głosu udzielił Sylwester Stallone, więc można poczuć się jak prawdziwy Rambo. Łącznie w tej zbiorczej wersji będzie aż 37 postaci, którymi będzie można walczyć.

Tytuł pojawi się na rynku 17 listopada, czyli w sam raz na premierę nowej generacji konsol od Microsoftu oraz Sony. Pre-ordery mają jednak wystartować wcześniej, bo już 15 października. Osoby, które zdecydują się na wcześniejszy zakup, dostaną zestaw dodatkowych skórek do gry. Oczywiście będzie można kupić dodatek Kombat Pass 2 niezależnie od wersji Ultimate. Ta będzie kosztować 59,99 dolarów, a sam dodatek wyceniono na 19,99 dolarów. Na polskie ceny musimy jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz też: realme z pierwszym telewizorem SLED 4K.

Choć Mortal Kombat 11 zadebiutuje także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S, pojawi się także w wersji na obecną generację konsol. Gracze, którzy mają kupioną już wersje gry na PlayStation 4 lub Xbox One mogą jednak liczyć na bezpłatną aktualizację do wersji na nową generację konsol. Ta będzie dostępna w momencie premiery produkcji i ma przynieść m.in. dynamiczną rozdzielczość 4K. Dodatkowo będzie można korzystać z funkcji crossplay pomiędzy konsolami PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: PlayStation Blog

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy