ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Fall Guys wersja mobilna

Twórcy gry Fall Guys ostrzegają przed jej mobilną wersją

Autor: Marcin Nic Kategoria: Gry

Sukces, jaki osiągnęła gra Fall Guys: Ultimate Knockout zaskoczył prawdopodobnie wszystkich, na czele z jej twórcami. Nic więc dziwnego, że na fali tego sukcesu pojawili się oszuści, którzy chcą zarobić na niewiedzy oraz naiwności innych osób. W Sieci pojawiło się wiele filmików, na których pokazana została mobilna wersja Fall Guys.

Mobilna wersja Fall Guys to scam i próba wyciągnięcia pieniędzy od nieświadomych graczy

Fall Guys wersja mobilna

Sami twórcy gry postanowili nagłośnić sprawę przy pomocy oficjalnego konta na Twitterze i przypomnieli, że Fall Guys dostępne jest wyłącznie na PC oraz PS4. Podkreślili oni również, wersja mobilna ich gry nie istnieje. Nie omieszkali oni również wyśmiać twórcy jednego z filmów dostępnych na YouTube. Oglądając go na pierwszy rzut oka widać, że coś jest z nim nie tak. Mimo że na ekranie telefonu pokazane jest, jak YouTuber „uruchamia” aplikację dedykowaną ikoną to okazuje się, że wyświetlany jest wcześniej nagrany film. Dowodem na to ma być wyraźnie widoczny kursor myszki. Jeśli byłaby to faktycznie oficjalna mobilna wersja Fall Guys, to jej twórcy nie popełniliby raczej tak szkolnego błędu przy jej tworzeniu. Sytuacja jest jednak na tyle ciekawa, że filmik obejrzało kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, a w komentarzach pojawiają się podziękowania dla twórcy za udostępnienie sposobu na zagranie w Fall Guys Mobile. Jak widać kreatywność oszustów nie zna granic i niestety sporo osób daje się na tego typu zagrywki nabrać.

Zobacz też: Cena Xbox Series X i zdjęcia konsoli trafiają do sieci – można im wierzyć?

Jak więc widać niektórzy gracze są na tyle łatwowierni, żeby uwierzyć w słabo przygotowane materiały. Przypomnijmy, że gra obecnie jest dostępna tylko i wyłącznie na PC oraz PlayStation 4. Twórcy nie planują konwersji Fall Guys na inne platformy, jednak sukces gry może zmienić ich zdanie. Niemniej jednak nadal należy czekać na oficjalne wiadomości ze strony deweloperów. Należy przyznać, że Fall Guys to fenomenalna gra, która z pewnością doczeka się wersji mobilnej. Jeśli jeszcze nie graliście w ten tytuł, to gorąco do tego zachęcamy. Jest to dość nietypowe battle royale, w którym sterujemy żelkopodobną postacią i musimy dotrzeć do mety jako pierwsi. Na naszej drodze pojawiają się wszelkiego rodzaju przeszkody. Całość przypomina popularne w Japonii show Takeshi Castle.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy