ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mafia III za darmo

Mafia III na PC do przetestowania przez kilka dni za darmo

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

Weekend majowy już się rozpoczął. Jeżeli narzekacie na brak ciekawych gier, szczególnie takich, w które można zagrać za darmo, to pojawiła się naprawdę ciekawa propozycja. Przez kilka nadchodzących dni będzie można bezpłatnie przetestować Mafię III na platformie Steam. Ukończenie głównego wątku nie powinno zająć więcej niż 25 godzin, więc powinno wam się udać, zanim promocja się zakończy.

Udostępniona za darmo Mafia III, jest kolejną odsłoną świetnej serii

Pierwsza Mafia była hitem, druga także trzymała wysoki poziom. Przed premierą trzeciej części oczekiwania były naprawdę spore. Co prawda recenzenci stwierdzili, że Mafia III nie jest tak dobrą produkcją jak pierwsze dwie, ale nie można nazwać jej nazwać złą grą. Trójka to nadal świetny gangsterski sandbox, który jest w stanie zapewnić wiele godzin świetnej zabawy. Szczególnie że wprowadzono kilka elementów, których próżno było szukać w jedynce, czy dwójce. Pojawiło się dużo więcej swobody. Sporo misji pobocznych wydłuża czas spędzony przed ekranem, a to nie wszystko. Dodano także możliwość przejmowania terenu i biznesu konkurencji. Jeżeli mocno zaangażujecie się w walkę z innymi bossami, to zanim ukończycie grę, możecie mieć pod kontrolą całe miasto.

Zobacz także: Generation Zero PC za darmo przez kilka dni na platformie Steam

Mafię III możecie pobrać za darmo na platformie Steam już teraz. Promocja trwa jeszcze 5 dni. Kiedy się skończy, gra zniknie z waszej biblioteki. Jednak skoro powinniśmy zostać w domach, to nie powinno sprawić problemu znalezienie czasu na ukończenie całej. Na osoby, które chcą kupić grę, tradycyjnie czeka niespodzianka. Do 7 maja obowiązuje spora zniżka. Dzięki niej cena Mafii III spadła poniżej 35 złotych.

Źródło: Steam, PC Gamer, GameSpot, mafiagame.com

Sprawdź najnowsze wpisy