ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
johnny depp jack sparrow

Czy Johnny Depp powróci do Piratów z Karaibów? Fani mogą nie być zadowoleni

Autor: Borys Francuz Kategoria: Filmy

Ciężko nie zgodzić się ze zdaniem, że Johnny Depp w ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach stał się jedną z najbardziej medialnych postaci w całym show-biznesie. Oczywiście jest to związane z głośnym procesem z Amber Heard. Co ciekawe szum wokół 59-latka jedynie narasta!

Johnny Depp zwieńczy Piratów z Karaibów swoim występem? No cóż…

Johnny Depp zwieńczy Piratów z Karaibów swoim występem?

Sprawę sądową Amber Heard oraz Johnny’ego Deppa śledził cały świat. To właśnie dzięki temu procesowi nazwisko doświadczonego aktora zostało odmienione przez wszystkie przypadki. W związku z zawodem mężczyzny przyglądaliśmy się także jego dorobkowi artystycznemu. Raczej wszyscy zgodzą się z tym, że Johnny Depp w świecie filmu najbardziej utożsamiany jest z postacią kapitana Jacka Sparrowa z serii Piraci z Karaibów.

Wszyscy zapewne wiedzą, że w związku z zarzutami postawionymi przez Amber Heard, aktor stracił angaż przy najnowszej odsłonie cyklu. Jak się jednak okazuje, werdykt ławy przysięgłych, ale także internautów sprawia, że cała sprawa stała się jeszcze bardziej zagmatwana. W trakcie jednego z posiedzeń w sądzie Johnny Depp wyraźnie dał do zrozumienia, że nie jest mu po drodze z Disneyem, czyli właścicielem praw do franczyzy Piraci z Karaibów. Aktor przyznał, że nie zaangażowałby się w nowy film nawet gdyby twórcy oferowali mu 300 milionów dolarów i milion alpak.

Jednakże tuż po oczyszczeniu wizerunku Johnny’ego Deppa w Internecie pojawiło się mnóstwo plotek mówiących o tym, że Disney zaoferuje 59-latkowi lukratywny kontakty tylko po to, aby powrócił do serii Piraci z Karaibów. Jak się jednak okazuje, przedstawiciele aktora rozwiali dziś wszelkie wątpliwości dotyczące plotek. W informacji przekazanej serwisowi NBC News doniesienia skomentowano w krótki sposób.

To wszystko jest zmyślone.

Przedstawiciele Johnny’ego Deppa o plotkach dotyczących powrotu do Piratów z Karaibów

Tak stanowcze odniesienie się do informacji, które od wielu dni krążą w mediach, mogą na pewno zdołować wszystkich fanów pirackiej serii, którzy wyczekiwali na powrót kapitana Jacka Sparrowa. Warto wspomnieć, że Johnny Depp do tej pory aż pięciokrotnie wcielał się w tą postać (Klątwa Czarnej Perły, Skrzynia umarlaka, Na krańcu świata, Na nieznanych wodach oraz Zemsta Salazara).

Źródło: News.com

Sprawdź najnowsze wpisy