Trzech piłkarzy w koszulkach reprezentacji Polski, z numerami 9, 14 i 19.
LINKI AFILIACYJNE

Polacy w EA Sports FC 24. Tak prezentują się nasi piłkarze w dodatku na EURO 2024

3 minuty czytania
Komentarze

Do EA Sports FC 24 na wszystkich platformach trafiła już darmowa aktualizacja, która wzbogaca popularny symulator piłki nożnej o content związany z nadchodzącym EURO 2024. W grze już teraz możecie poprowadzić dowolną reprezentację do triumfu w Mistrzostwach Europy, a wśród nich znajduje się oczywiście kadra Polaków.

Dodatek EURO 2024 do EA Sports FC 24 już jest!

Logo UEFA EURO 2024, Niemcy, z kolorowym tłem stadionu i fajerwerkami.
Fot. M Kareem / Shutterstock

Finał Ligi Mistrzów za nami, więc cała uwaga kibiców piłki nożnej skupia się na nadchodzącym EURO 2024. Turniej rozgrywany na niemieckiej ziemi rozpocznie się już 14 czerwca, a wśród drużyn, które zakwalifikowały się do czempionatu, nie zabrakło Polski.

Co ważne, Mistrzostwa Europy trafiają także do EA Sports FC 24. Na wirtualnej murawie rozegracie swój własny turniej, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprowadzić reprezentację Polski do triumfu w EURO 2024. Jednakże, zanim to zrobicie, warto bliżej przyjrzeć się temu, jak nasi rodacy zostali odwzorowani w przez EA Sports w popularnym symulatorze piłki nożnej.

Polacy w EA Sports FC 24 – galeria

Oczywiście największe polskie gwiazdy od lat mogą liczyć na swoje oryginalne skany twarzy w grach z serii FIFA oraz EA Sports FC. W związku z tym nie powinno nas dziwić, że Robert Lewandowski, Arek Milik, Wojciech Szczęsny czy Piotr Zieliński wewnątrz dodatku EURO 2024 w EA Sports FC 24 prezentują się co najmniej świetnie.

W gronie zawodników z oryginalnymi skanami twarzy należy dorzucić jeszcze Kamila Grosickiego, Adama Buksę, Łukasza Skorupskiego oraz Damiana Szymańskiego. Niestety na tym lista się kończy, ponieważ wszyscy pozostali reprezentanci Polski w dodatku EURO 2024 do EA Sports FC 24 raczej nie przypominają siebie z prawdziwej murawy.

Co ciekawe, pomimo obycia w europejskim futbolu na całkiem wysokim poziomie, wciąż na własny game face nie załapali się tacy zawodnicy jak Nicola Zalewski, Przemysław Frankowski, Karol Świderski czy Sebastian Szymański.

W dodatku EURO 2024 do EA Sports FC 24 nie zabrakło również mniejszych i większych pomyłek. Mimo tego, że Michał Probierz wciąż nie ogłosił ostatecznej kadry na turniej, już teraz wiemy, że na pewno nie nie pojawią się w niej: Karol Linetty, Mateusz Wieteska, Matty Cash czy Kuba Kamiński. Niemniej cała ta czwórka dumnie reprezentuje Polskę w EA Sports FC 24.

Jakby tego było mało, w kadrze Polski zabrakło kilku znaczących zawodników takich jak Jakub Moder, Krzysztof Piątek czy Paweł Dawidowicz. Najprawdopodobniej tuż po ogłoszeniu oficjalnych kadr na EURO 2024 twórcy z EA Sports zaktualizują składy wszystkich reprezentacji, jednak aktualnie łatwo natknąć się na spore wtopy w większości drużyn.

Tymczasem jeśli lubicie gry wideo bardzo możliwe, że zainteresują was nasze teksty dotyczące przyszłości gamingu. Mowa tu o kodach do GTA VIkodach do The Sims 5 oraz kodach do Wiedźmina 4.

Super, że przeczytałeś artykuł. Potrzebujemy jeszcze chwili twojej uwagi. Jeśli lubisz sport i cenisz wypoczynek, wypełnij naszą ankietę o oglądaniu transmisji i pomóż nam poznać preferencje Polaków. Twoja opinia jest dla nas bezcenna!

Źródło: Opracowanie własne. Zdjęcie otwierające: Borys Francuz / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw