Logo UEFA EURO 2024, Niemcy, z kolorowym tłem stadionu i fajerwerkami.
LINKI AFILIACYJNE

Darmowe EURO 2024 w EA Sports FC 24. Wiemy, kiedy pojawi się aktualizacja

2 minuty czytania
Komentarze

EURO 2024 sprawi, że sportowe puby znów zapełnią się kibicami, a w polskich domach nikt nie będzie mieć dostępu do ekranów, oprócz zagorzałych fanów piłki nożnej. Dobre wieści czekają także na graczy, ponieważ potężna i – co najważniejsze – darmowa aktualizacja trafi do EA Sports FC 24, najlepszej gry piłkarskiej dostępnej na rynku.

Co zawrze darmowy dodatek EURO 2024 w EA Sports FC 24?

Grafika promocyjna gry EA Sports FC 24 przedstawiająca ośmiu piłkarzy różnych narodowości na stadionie, w tle logo UEFA Euro 2024.
Fot. EA / materiały prasowe

Przede wszystkim, aktualizacja pojawi się na komputerach i konsolach już 6 czerwca 2024 r., na nieco ponad tydzień przed oficjalnym startem rozgrywek. Zawrze ona zaktualizowane pod turniej w Niemczech reprezentacje, a także możliwość rozegrania imprezy nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale i żywymi przeciwnikami online. Jeżeli graliście w FIFA 23, to wiecie doskonale, jak wyglądała aktualizacja do Mistrzostw Świata w Katarze – tu będzie podobnie.

EA Sports FC 24 także można odebrać za darmo, lecz wskazany jest pośpiech

Erling Haaland oddający strzał na stadionie, obok niego logo EA Sports FC 24
Fot. EA / materiały prasowe

Najwięcej szczęścia mają subskrybenci PlayStation Plus Essential (37 złotych / miesiąc), ponieważ do 18 czerwca 2024 r., mogą oni odebrać EA Sports FC 24 bez dodatkowych opłat. Gra zostaje w ich bibliotece tak długo, jak mają aktywną subskrypcję (nawet jeśli nastąpi przerwa w opłatach).

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Warto też dodać, że jeśli nie graliście jeszcze w EA Sports FC 24 na konsolach Xbox lub komputerach PC, tam czeka na was aż 10-godzinna, próbna wersja gry. Idealnie, żeby rozegrać kilka partyjek podczas EURO 2024 i odmienić los naszej reprezentacji.

Super, że przeczytałeś artykuł. Potrzebujemy jeszcze chwili twojej uwagi. Jeśli lubisz sport i cenisz wypoczynek, wypełnij naszą ankietę o oglądaniu transmisji i pomóż nam poznać preferencje Polaków. Twoja opinia jest dla nas bezcenna!

Zdjęcie otwierające: M Kareem / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw