Aktorka z serialu Gen V Lizze Broadway jako Emma Meyer. Spogląda w górę i jest pokryta krwią
LINKI AFILIACYJNE

Ten serial to numer 1 na Prime Video i jest dobra wiadomość dla fanów

2 minuty czytania
Komentarze

Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszego sezonu Amazon Prime Video zdecydował się pójść za ciosem i już teraz zlecił produkcję drugiej odsłony serialu Gen V. Co wiemy o nadchodzącej serii odcinków spin-offu The Boys?

Gen V z drugim sezonem! Spin-off The Boys cieszy się ogromną popularnością

Rzadko kiedy zdarza się, aby serial nie dobrnął do końca swojego pierwszego sezonu, a widzowie jednym głosem obwieścili ogromny sukces. W gronie takich elitarnych produkcji znajduje się Gen V, czyli spin-off świetnego The Boys od Amazon Prime Video. Nowa produkcja od giganta streamingu zadebiutowała pod koniec września, a twórcom na ten moment udało się wyemitować sześć odcinków. Dwa ostatnie epizody trafią do biblioteki platformy VOD 27 października i 3 listopada. Niemniej wcale nie musimy czekać na finał sezonu, aby już teraz przygotowywać się na jego drugą odsłonę. Nie ma w tym nic dziwnego. Obecnie Gen V jest na pierwszym miejscu wśród TOP10 najchętniej oglądanych seriali na Prime Video.

W mediach społecznościowych serialu Gen V gruchnęła bowiem wiadomość, że Amazon Prime Video zabiera się produkcję drugiego sezonu, który będzie kontynuować znaną nam historię. Oczywiście takie wieści momentalnie wywołały szał wśród fanów serialu, którzy często oceniają go nawet lepiej od The Boys. Z sukcesu serii ucieszyła się również jej obsada, co można zobaczyć na poniższym materiale.

Zobacz też: Spotify i Disney łączą siły. Nowa funkcja pozwoli się wam poczuć jak postać z bajki

Niestety na ten moment nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów dotyczących drugiego sezonu Gen V. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ twórcy zapewne skupiają się na tym, aby najpierw „dowieźć” pierwszą odsłonę do końca. W związku z tym możemy przypuszczać, że jakiekolwiek informacje o nowym sezonie trafią do sieci dopiero po wyemitowaniu ósmego odcinka serii.

Cóż, jeśli w międzyczasie poszukujecie dodatkowych wrażeń, z chęcią odeślę was do naszego zestawienia najfajniejszych filmów na Netflix.

O czym jest Gen V?

„Gen V” to osadzony w świecie serialu „The Boys” serial, który przedstawia losy utalentowanych uczniów jedynego w USA college’u dla superbohaterów. Ich kręgosłup moralny czeka próba — walczą bowiem o pozycję w rankingu i szansę na dołączenie do Siódemki, elitarnej grupy superbohaterów Vought International. Gdy na jaw wychodzą sekrety szkoły, uczniowie muszą dokonać wyboru.

Opis serialu

Źródło: Amazon

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.