LINKI AFILIACYJNE

Nowy Hellraiser w końcu dostępny w streamingu. Horror obejrzysz na czołowej platformie

2 minuty czytania
Komentarze

Do biblioteki SkyShowtime trafiła nowa odsłona jednej z najbardziej kultowych serii horrorów. Mowa tu o Hellraiser lub jak kto woli Wysłanniku Piekieł. Omawiany właśnie tytuł debiutował równo rok temu, jednak teraz wszyscy fani filmów grozy mogą zapoznać się z nim w ramach polskiej wersji popularnej platformy streamingowej.

Hellraiser dostępny na SkyShowtime. Strach się bać!

Hellraiser dostępny na SkyShowtime. Strach się bać!
fot. Depositphotos/ vicvaza

Pomimo tego, że horrory w 2023 roku przyniosły nam sporo dobrego, czasami warto spojrzeć wstecz i odświeżyć kultowe tytuły. Jednym z nich jest na pewno oryginalny Hellraiser, który debiutował w 1987 roku. W kolejnych latach powstało mnóstwo kontynuacji oraz remake’ów, jednak nie każdy dorównywał klasykowi sprzed kilku dekad. Najnowszą produkcją wchodzącą w skład franczyzy jest Hellraiser z 2022 roku.

W tym miejscu warto podkreślić, że film to całkowicie nowa adaptacja powieści autorstwa Clive’a Barkera, a jego premiera odbyła się 7 października zeszłego roku na platformie Hulu. Rok po tym wydarzeniu horror poprawi pozycję w polskim streamingu. Swoją bibliotekę o omawiany właśnie tytuł wzmocniło bowiem SkyShowtime.

Za reżyserię „nowego” Hellraisera odpowiada David Bruckner, a w obsadzie filmu znalazło się miejsce dla takich aktorów i aktorek jak Odessa A’zion, Jamie Clayton, Drew Starkey oraz Adam Faison. Rok po swojej oryginalnej premierze produkcja może pochwalić się całkiem przyzwoitymi ocenami. W przypadku platformy iMDB jest to solidna średnia nota 6/10 (45 tysięcy głosów). Z kolei polski Filmweb ocenia Hellraisera na 5,5/10 (ponad 3 tysiące głosów).

Młoda kobieta, zmagająca się z nałogiem, wchodzi w posiadanie kostki LeMarchanda nieświadoma, że ​​za jej pomocą przywoła cenobitów.

Opis filmu

Źródło: Opracowanie własne

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw