LINKI AFILIACYJNE

Audiobooki za darmo. Skorzystaj z naszego kodu, bo to ostatni moment

2 minuty czytania
Komentarze

Audiobooki za darmo to dla naszych stałych czytelników nic nowego. Warto jednak przypomnieć, że nasz kod, który uprawnia was do korzystania z zasobów obszernej biblioteki BookBeat przez dłużej, niż dotychczas. Jeżeli szukaliście audiobooków, które umilą wam drogę do szkoły czy pracy, to warto sprawdzić ofertę BookBeat, a szczególnie teraz, kiedy możecie z naszym kodem słuchać ich przez 45 dni za darmo.

Audiobooki za darmo – Android.com.pl i BookBeat zapraszają do słuchania

Fot. Depositphotos Autor perhapzz

Audiobookówza darmo na platformie BookBeat możecie słuchać, rejestrując się tam korzystając z naszego linku i wpisując kod android. Widać więc, że zasady są wręcz banalne. Jedyne co trzeba zrobić, oprócz wpisania naszego kodu, to być nowym użytkownikiem, co przy takich promocjach jest oczywiste. Kod upoważnia do korzystania z platformy za darmo przez 45 dni, więc spokojnie można w tym czasie sprawdzić czy to miejsce dla nas. Jeżeli tak, można dalej korzystać z BookBeat, choć już na zasadach zwykłej subskrypcji. Takie mamy opcje do wyboru:

  • BookBeat Basic – 19,99 złotych miesięcznie (do 20 godzin słuchania)
  • BookBeat Premium – 29,99 złotych miesięcznie (do 100 godzin słuchania)
  • Konto rodzinne – można dodać do swojego konta maksymalnie 4 osoby, a za każdą dodatkowo 9,99 zł miesięcznie

Co ciekawe, Spotify Premium za darmo też jest w zasięgu ręki. Tutaj jednak trzeba się odrobinę „natrudzić”, a w przypadku audiobook za darmo przychodzi to niemal naturalnie. Na BookBeat znajdziemy ponad 800 000 audiobooków, ale i e-booków (czyli coś dla lubiących czytniki). Zamiast więc zastanawiać się, gdzie obejrzeć Szybkich i wściekłych lub sprawdzać nowości na Netflix, można poczytać lub posłuchać książek. Aplikację BookBeat pobierzecie dla sprzętów z Androidem, jak i iOS. Warto skorzystać z naszego kodu, ponieważ tylko dziś będzie on dawał dłuższy okres, gdzie można słuchać audiobooków za darmo.

Skoro interesuje cię audiobooki, być może korzystasz też ze Snapchata? Jeśli tak, z pewnością przyda ci się nasz poradnik krok po kroku dotyczący tego, jak odzyskać dni na Snapie.

Źródło: BookBeat

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.