Portret nosacza sundajskiego z logo Xbox Game Pass w lewym górnym rogu na tle zielonej roślinności.
LINKI AFILIACYJNE

Koniec Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na miesiąc. Microsoft podał nowe warunki

2 minuty czytania
Komentarze

Microsoft wprowadził istotne zmiany w sposobie funkcjonowania usługi Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł. Niestety wcale nie są to nowinki, o które walczyli gracze. Od teraz promocyjny okres próbny kosztujący cztery złote pozwoli nam cieszyć się z możliwości subskrypcji nie trzydzieści, a zaledwie czternaście dni.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote się mocno zmieni

Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote tylko na 14 dni

Czasy są, jakie są, więc jako społeczeństwo powoli przyzwyczajamy się do różnego rodzaju cięć oraz oszczędności. Niemniej chyba nikomu z nas nie przyszłoby do głowy, aby redukować ilość dni dostępnych w ramach wersji próbnej Xbox Game Pass Ultimate. Przypomnijmy, że nowi gracze, którzy chcieli skorzystać z niezwykle atrakcyjnej usługi od Microsoftu, musieli zapłacić jedynie 4 złote za miesięczny dostęp. W ramach najnowszej aktualizacji regulaminu promocji – kwota pozostaje bez zmian, jednak okres próbny skraca się z trzydziestu dni do zaledwie czternastu.

W tym miejscu warto podkreślić, że taka niekorzystna zmiana dotyczy zarówno Xbox Game Pass Ultimate jak i PC Game Pass, czyli „komputerowej” wersji usługi. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że wcale nie są to jedyne nowinki, które lada moment pojawią się w subskrypcji od Microsoftu. Mowa tu o Xbox Game Pass Core, czyli nowym planie abonamentowym, który można potraktować jako wersję odchudzoną klasycznego zestawu. Zgodnie z najnowszymi aktualizacjami Core zadebiutuje w Polsce 14 września tego roku.

Zobacz też: W Polsce kręcą bata na nielegalne transmisje sportowe. Jeśli to przejdzie – piraci będą mieć przekichane

Oczywiście nowe zmiany w Xbox Game Pass Ultimate oraz PC Game Pass wyraźnie nie przypadły do gustu graczom, którzy regularnie wracali do obu subskrypcji, płacąc za nie zaledwie 4 złote. Wówczas zabawa z szeroką biblioteką gier mogła trwać 30 dni, teraz będą to jedynie dwa tygodnie.

Cóż, zmiany do naturalna część życia także usług abonamentowych. Niemniej, jeśli chcecie nieco zaoszczędzić, bardzo możliwe, że zainteresuje was nasze zestawienie fajnych gier na Steam za darmo.

Źródło: Game is Hard

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw