Budynek z logiem Netflix na elewacji. W tle niebo w kolorze pokazującym zachód słońca
LINKI AFILIACYJNE

Netflix ulepsza funkcję, która zapoczątkowała rewolucję serwisu

2 minuty czytania
Komentarze

Netflix wprowadza w życie nową aktualizację, która nieco ulepszy i rozszerzy możliwości przenoszenia profili pomiędzy kontami. Od niedawna użytkownicy kontrowersyjnego serwisu streamingowego mogą bowiem przetransferować „stary” profil na istniejące już konto.

Netflix kombinuje z przenoszeniem profili

Netflix kombinuje z przenoszeniem profili
Fot oryginał Pixabay Autor Liqs/modyfikacje własne

Jak pewnie doskonale wiecie, Netflix skutecznie zablokował możliwość współdzielenia konta pomiędzy osobami niezamieszkującymi tego samego gospodarstwa domowego. Na całe szczęście platforma streamingowa jest na tyle łaskawa, że udostępniła swoim użytkownikom możliwość przenoszenia profili ze starych kont na nowe. Niemniej, co z subskrybentami, którzy chcieli przetransferować swój profil na istniejące już konto? Cóż, w takim przypadku znajdowali się oni na lodzie, jednak Netflix poprawił to niedociągnięcie.

Od niedawna osoby zainteresowane przenoszeniem profili pomiędzy kontami mogą robić to, uwzględniając także istniejących już użytkowników. Aby przetransferować profil, należy zalogować się do konta, a następnie przejść do zakładki ustawień i znaleźć opcje „przenieś profil”. Dalej wystarczy postępować z wytycznymi Netflixa, a interesujący was profil zostanie dodany do wybranego konta.

Zobacz też: Jak oglądać serwisy streamingowe za granicą? Te sposoby mogą przydać się na wakacjach

Przeprowadzamy się. Nasze rodziny rosną. Relacje się zmieniają. Użytkownicy mogą przenieść profil, w tym rekomendacje, historię przeglądania, moją listę, zapisane gry, ustawienia i inne, z istniejącego konta na nowe

Netflix

Cóż, co by nie mówić, jest co oglądać na Netflix, gdzie wciąż znajduje się w nim całkiem sporo dobrych filmów i seriali. Niemniej, jeśli chcecie zapoznać się z naprawdę ciekawymi i strasznymi propozycjami, polecam wziąć pod uwagę najlepsze horrory 2023 roku.

Źródło: Witualne Media

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw