LINKI AFILIACYJNE

EA Sports FC z oficjalną okładką i pierwszym zwiastunem. Grafik właśnie skończył zajęcia w przedszkolu

2 minuty czytania
Komentarze

Od premiery EA Sports FC dzielą nas już jedynie tygodnie, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że Electronic Arts już teraz odstraszy wielu graczy od „duchowego” następcy serii FIFA. Wszystko to sprawka okładki edycji Ultimate nadchodzącego tytułu, która najzwyczajniej w świecie wygląda okropnie.

EA Sports FC zbiera rozgłos, jednak chyba nie o to chodziło Electronic Arts

EA Sports FC zbiera rozgłos, jednak chyba nie o to chodziło Electronic Arts
fot. Electronic Arts

Electronic Arts na każdym kroku informuje swoich odbiorców o tym, aby w okolicach września i października nie poszukiwali na półkach sklepowych gry FIFA 24, a tworu zatytułowanego EA Sports FC 24. Przypomnijmy, że historyczna produkcja będzie debiutanckim tworem z nowej franczyzy, która w stu procentach należy do popularnego dewelopera. O głośnej zmianie po raz pierwszy usłyszeliśmy już rok temu, jednak wszystko wskazuje na to, że amerykański producent wciąż poszukuje kolejnych sposobów na uzmysłowienie graczom dokonanej już zmiany.

Jak bowiem inaczej wytłumaczyć zaprezentowaną dziś okładkę wersji Ultimate EA Sports FC 24, która wygląda po prostu komicznie. Oczywiście sam zamysł uchwycenia na jednym kadrze wielu gwiazd męskiego i kobiecego futbolu jest całkiem fajny, jednak wykonanie woła o pomstę do nieba. Poszczególne postaci wyglądają, jakby Electronic Arts wyciągnęło je żywcem z The Sims 2. Takiego samego zdanie jest lwia część internautów, która najzwyczajniej w świecie wyśmiała projekt amerykańskiego dewelopera.

Komentarze pod postem EA Sports

Cóż, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi, że okładka EA Sports FC 24 prezentuje się „świeżo”. Osobiście widzę tylko i wyłącznie jedno wytłumaczenie tego okropnego projektu, który właśnie ujrzał światło dzienne. Tak jak już niejednokrotnie wspominano — Electronic Arts musi dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, aby poinformować ich o tym, aby w najbliższych tygodniach nie szukali w sklepach gry FIFA 24, tylko właśnie EA Sports FC 24. W związku z tym udostępnienie fatalnej okładki jest całkiem niezłym pomysłem marketingowym — w końcu powyższy projekt zobaczy ogromna część internautów, która przy okazji zapozna się z nowym tytułem. Jednakże czy taka gra jest warta świeczki? O tym przekonanym się zapewne w okolicach września i października.

Na osłodę… przygotowano dla nas jeszcze pierwszy zwiastun, będący w sumie zapowiedzią pierwszego porządnego streama, pokazującego rozgrywkę w EA Sports FC.

Źródło: Electronic Arts

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw