Need for Speed Unbound na nowym zwiastunie. Tak wygląda tuning

2 minuty czytania
Komentarze

Nie da się ukryć, że Electronic Arts mocno rozhulało się z prezentowanie zwiastunów oraz spotów promujących nadchodzące Need for Speed Unbound. Najnowszy z takich materiałów przedstawia, w jaki sposób gracze będą mogli wpływać na wizualne aspekty swoich samochodów. Tutaj twórcy przygotowali dla nas szereg różnych ciekawych opcji.

Need for Speed Unbound zaoferuje nam dużo możliwości tuningowania samochodów

Need for Speed Unbound zaoferuje nam dużo możliwości tuningowania samochodów

Do premiery Need for Speed Unbound zostało już nieco ponad 30 dni, więc Electronic Arts z całych sił stara się przekonać niezdecydowanych graczy, aby ci ostatecznie zakupili egzemplarz nadchodzącej gry wyścigowej. Jednym z argumentów przemawiających za tym ma być system modyfikowania pojazdów. Twórcy udostępnili właśnie cztery krótkie filmy przedstawiające szerokie możliwości edycji niemalże każdego elementu samochodu. Wszystkie materiały znajdziecie pod tym linkiem.

Naturalnie nie jest to żadna nowość dla serii, jednak warto zaznaczyć, że Electronic Arts odświeżyło kilka elementów personalizacji pojazdów. Jednym z nich jest możliwość edytowania naklejek, które wylądują na karoserii naszego samochodu. Oczywiście wciąż można dostosowywać także takie detale jak rodzaj felg, kształt zderzaków czy też rozmiar reflektorów. Dzięki takim opcjom w trakcie rozgrywki najprawdopodobniej nie uda nam się spotkać innego gracza, który porusza się identycznie zmodyfikowanym modelem danego pojazdu.

Przypomnijmy, że Need for Speed Unbound oficjalnie zadebiutuje już 2 grudnia tego roku. W dniu premiery gra Electronic Arts będzie dostępna w wersji na komputery osobiste oraz konsole nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X|S). Tymczasem osoby, które zakupią tytuł w edycji przedpremierowej, dostęp do rozgrywki dostaną już 29 listopada. Zestawienie cen poszczególnych wersji gry (Standardowa i Palace) oraz linki do sklepów znajdziecie poniżej.

PCPlayStation 5Xbox Series X|S
Edycja Standardowa299,90zł349,90zł349,90zł
Edycja Palace349,90zł389,00zł399,90zł
Ceny poszczególnych edycji Need for Speed Unbound

Źródło: Twitter

Motyw