ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Blondynka z nowym zwiastunem – Ana de Armas czaruje jako Marilyn Monroe

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

W marcu informowaliśmy Was o tym, że Blondynka, czyli biografia legendarnej Marilyn Monroe otrzyma kategorię tylko dla dorosłych. Dziś do sieci trafił natomiast zwiastun produkcji, która zapowiada się naprawdę świetnie. Tytułową rolę uroczej gwiazdy kina i popkultury odegra Ana de Armas.

Blondynka na nowym zwiastunie wygląda świetnie!

Blondynka na nowym zwiastunie wygląda świetnie!

28 września 2022 roku – tę datę w kalendarzu powinni zapisać sobie wszyscy fani popkultury lat 50. oraz 60. w Stanach Zjednoczonych. To właśnie wtedy swoją światową premierę zaliczy film Blondynka. Biografia Normy Jeane Mortenson znanej światu jako Marilyn Monroe trafi prosto do biblioteki platformy streamingowej Netflix. Dziś do sieci trafił natomiast zwiastun nadchodzącej produkcji.

Odkryj znane i nieznane fakty z życia Marilyn Monroe w nakręconym z rozmachem filmie reżysera Andrew Dominika, który przybliża skomplikowane koleje losu legendy Hollywood. Film na podstawie powieści Joyce Carol Oates pod tym samym tytułem.

Opis filmu

W tytułową gwiazdę kina, modelkę i ikonę Hollywood wcieli się Ana de Armas. Kubankę możecie kojarzyć z takich świetnych produkcji jak Na noże, Nie czas umierać czy Blade Runner 2049. Za swój występ w pierwszym z wymienionych filmów 34-latka została nawet nominowana do Złotego Globu. Wówczas aktorka musiała uznać wyższość Awkwafiny.

Poza Aną de Armas w Blondynce zobaczymy takich aktorów i aktorki jak Adrien Brody, Bobby Cannavale, Evan Williams, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Sara Paxton, Toby Huss oraz Caspar Phillipson. Przypomnijmy, że za reżyserię oraz scenariusz do filmu odpowiada Andrew Dominik.

Urodzony w Nowej Zelandii filmowiec w przeszłości pracował przy serialu Mindhunter oraz pełnometrażowych produkcjach takich jak Killing Them Softly, Chopper czy This Much I Know To Be True. Na koniec warto wspomnieć, że jednym z producentów biografii Marilyn Monroe jest nie kto inny jak Brad Pitt! W tym miejscu zaznaczmy, że ikoniczny aktor lada moment będzie promować swój najnowszy film, czyli Bullet Train. Polska premiera akcyjniaka odbędzie się już 5 sierpnia.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy