ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Disney+ teraz to mi zaimponowałeś – The Old Man trafi na platformę!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Na Disney+ pojawi się serial Stary człowiek (The Old Man), a nastąpić ma to pod koniec września tego roku. Premiera nowego serialu na Disney+ to szczególnie interesujące wydarzenie z dwóch powodów. I oba z nich związane są z Jeffem Bridgesem, który to ogrywa w produkcji jedną z głównych ról. Warto też dodać, że serial The Old Man nie był nigdzie wcześniej dostępny do obejrzenia on-line, a przynajmniej legalnie. Czego można się po serialu spodziewać?

Stary człowiek (The Old Man) trafi na Disney+ – premiera już we wrześniu

The Old Man Stary Człowiek Disney+

Wspomniałem o dwóch powodach, dla których wyjątkowo cieszy mnie premiera The Old Man na Disney+. Pierwszym z nich jest fakt, że uważam Jeffa Bridgesa za jednego z najlepszych aktorów, który jest stanowczo zbyt rzadko obsadzany w głównych rolach. Druga kwestia związana z tym serialem jest bardziej „ludzka”. Najzwyczajniej w świecie kibicowałem tej produkcji, która od początku miała „pod górę”. Najpierw COVID-19 wstrzymał prace, a potem jeszcze u Bridgesa zdiagnozowano raka. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a The Old Man pojawi się też w Polsce. Dokładnie 28 września na Disney+ trafią dwa pierwsze odcinki z siedmiu, które ma pierwszy sezon. Oczekiwania mam ogromne i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Oparty na bestsellerowej powieści Thomasa Perry’ego serial o tym samym tytule, „Stary człowiek” śledzi losy Dana Chase’a (Jeff Bridges), który kilkadziesiąt lat temu uciekł z CIA i od tego czasu żyje poza zasięgiem. Kiedy jednak do Chase’a przybywa zabójca i próbuje się go pozbyć, podstarzały agent odkrywa, że nie może liczyć na spokojną przyszłość, póki nie rozliczy się z tego, co się wydarzyło się w przeszłości. Gdy Dan Chase wychodzi z ukrycia, zastępca dyrektora FBI ds. kontrwywiadu, Harold Harper, (John Lithgow) zostaje powołany do jego „upolowania” ze względu na swoją skomplikowaną wspólną przeszłość z uciekinierem. U boku Harpera pracuje jego protegowana, Angela Adams (Alia Shawkat) oraz agent specjalny CIA, Raymond Waters (E.J. Bonilla). Kiedy Chase okazuje się trudniejszy do schwytania, niż oczekiwały władze, do akcji wkracza agent do akcji specjalnych, Julian Carson (Gbenga Akinnagbe). Podczas ucieczki Chase wynajmuje pokój od Zoe McDonald (Amy Brenneman), która od dnia, w którym dowiaduje się prawdy o nowym lokatorze, będzie musiała czerpać z nieznanych jej dotąd rezerw, by przetrwać.

The Old Man – opis od Disney+

Źródło: Disney informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy