ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Teaser serialu Skarb Narodów – Disney+ zaprasza na poszukiwanie skarbów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Pojawił się pierwszy teaser serialu Skarb Narodów od Disney+. Wprawdzie nie jest to jeszcze trailer, ale przynajmniej możemy zobaczyć, jak w akcji prezentuje się główna bohaterka opowieści. Tym razem na ekranie nie zobaczymy jednak głównego protagonisty z kinowych produkcji. Nicolas Cage nie wystąpi w serialu Skarb Narodów, ale w produkcji pojawią się aktorzy znany z pełnometrażowego filmu. Co już wiemy na temat serialu od Disney+?

Teaser serialu Skarb Narodów od Disney+

Bohaterowie National Treasure Edge of History Disney+

Dalej nie poznaliśmy daty premiery nowego serialu od Disney+, ale wygląda na to, że jest ona coraz bliżej. Niedawno ogłoszono, że ten nazywał się będzie National Treasure: Edge of History, ale na polski tytuł przyjdzie nam jeszcze poczekać. Za to możemy spojrzeć na teaser serialu Skarb Narodów, który wprawdzie nie zdradza absolutnie niczego związanego z fabułą, ale jest to już jakiś krok w dobrą stronę. Na krótkim materiale wideo możemy zobaczyć, jak w głównej roli prezentuje się Jess Morales (Lisette Alexis), która będzie główną bohaterką opowieści.

Wiemy już, że w serialu Skarb Narodów ma pojawić się postać, która w filmowej serii odgrywała dużą rolę. Będzie Reily Poole (Justin Bartha), który w filmach wcielał się w pomocnika głównego bohatera odgrywanego przez Cage’a. Fani zapewne dalej liczą na to, że Nicolas Cage pojawi się w serialu, ale szanse na to są niewielkie. Niewykluczone, że będzie to jakieś cameo, czyli gościnny i krótki występ, a Disney po prostu trzyma fanów w niepewności. Tutaj odpowiedź poznamy zapewne już po samej premierze serialu. Za to dowiedzieliśmy się też, że w serialu Skarb Narodów wystąpi Harvey Keitel. Przypomnijmy, że w filmach aktor wcielał się w postać agenta FBI, choć tutaj też raczej będzie to występ gościnny, niż pełnoprawna rola w całej serii.

W seriali dużą rolę będzie miała Catherine Zeta-Jones, która ma wcielić się w postać miliarderki polującej na skarb, którego szukała też będzie Jess. Producentem wykonawczym serialu Skarb Narodów został Jerry Bruckheimer, więc możemy założyć, że choć częściowo produkcja będzie nawiązywała swoim stylem i rozmachem do kinowych wersji. Teraz tylko czekać na pełnoprawny zwiastun oraz oczywiście na datę premiery.

Źródło: Disney

Sprawdź najnowsze wpisy