ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Century: Age of Ashes zmierza na konsole – premiera lada dzień

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Century: Age of Ashes to produkcja, która swoją oficjalną premierę zanotowała jeszcze w zeszłym roku. Wówczas dynamiczny akcyjniak pojawił się w wersji na komputery osobiste. Po kilku miesiącach oczekiwań przyszła pora na debiut gry w świecie konsol najnowszej generacji.

Century: Age of Ashes na konsolach to kwestia kilku dni

Century: Age of Ashes na konsolach to kwestia kilku dni

Jeśli jesteście fanami multiplayerowych gier akcji, które osadzone są w świecie fantasy to na pewno zdążyliście zapoznać się z Century: Age of Ashes. Debiutancka produkcja studia Playwing pojawiła się na rynku w grudniu zeszłego roku. Na ponad pół roku od pierwotnej premiery akcyjniak spotyka się głównie z samymi pozytywnymi recenzjami zarówno ze strony krytyków jak i „zwykłych” graczy. W związku z ciepłym przyjęciem twórcy zdecydowali się na stworzenie portów gry na kolejnych platformach.

Warto zaznaczyć, że w marcu tego roku byliśmy świadkami uruchomienia Century: Age of Ashes w wersji na konsole Xbox Series X|S. Playwing zapowiedziało wówczas, że już wkrótce możemy spodziewać się dostępu do gry także na innych urządzeniach. Jak się okazuje, nie musieliśmy długo czekać, aby przekonać się o prawdziwości tych słów. Już 12 lipca, czyli jutro Century: Age of Ashes trafi do rąk posiadaczy konsol Xbox One. Tydzień później (tj. 19 lipca) zostaną natomiast uruchomione serwery dla graczy korzystających z PlayStation 4 i PlayStation 5. Cały zabieg Playwing uhonorowało specjalnym trailerem, który możecie zobaczyć poniżej.

W przypadku Century: Age of Ashes należy przypomnieć, że jest to tytuł działający w modelu free-to-play. Oznacza to, że grę może odebrać każdy gracz za darmo. Dodatkowo już za tydzień będą mogli zrobić to użytkownicy wszystkich najpopularniejszych konsol. Rozwój produkcji Playwing nie może nas w żaden sposób dziwić. Gra sieciowa tak jak już wyżej wspomniałem szybko stała się obiektem westchnień dużej rzeszy graczy — szczególnie tych, którzy są fanami ujeżdżania smoków oraz klimatów fantasy.

Źródło: Playwing

    Sprawdź najnowsze wpisy