ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja biblioteki Netflix – to bardzo długa noc, by urządzić pokój zabaw dla dorosłych

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix przynosi kilka interesujących nowości. Wśród nich nie zabraknie seriali, które mogą spodobać się miłośnikom mocniejszych klimatów, ale także i czegoś dla młodszego odbiorcy. Subskrybenci usługi będą mogli także sprawdzić nowy serial na platformie, który opowiada o… duchu. Oczywiście w trochę innych klimatach, niż tych horrorowych, choć i tych wśród nowości nie zabrakło. Sprawdźmy więc, co nowego dziś na Netflix.

Aktualizacja Netflix – Boo, Bitch i Bardzo długa noc wśród nowości na lipiec 2022

Zacznijmy może od całkiem ciekawie zapowiadającej się nowości, czyli serialu Bardzo długa noc. To bowiem kolejny hiszpański serial, który może okazać się hitem na platformie. W końcu po Domu z papieru też za wiele sobie nie obiecywaliśmy, a tymczasem stał się on jednym z najczęściej oglądanych seriali na Netflix.

Bardzo długa noc liczy zaledwie sześć odcinków, a historia oczy się wokół jednej nocy w więziennym zakładzie psychiatrycznym. Do jego wnętrza chcą się bowiem dostać wyjątkowo niebezpieczni ludzie, a w środku także znajdują się osoby, z którymi lepiej nie zadzierać. Zapowiada się całkiem ciekawie. A co jeszcze wylądowało dziś na Netflix?

  • Bardzo długa noc [6 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Boo, Bitch [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Capitani [12 odcinków] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Jak urządzić sex room [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Klejnot [+ napisy] (2022)
  • Morska bestia [+ audio, + napisy] (2022)
  • Negatyw [+ audio, + napisy] (2022)
  • Niebezpieczne związki [+ audio, + napisy] (2022)
  • Powrót klątwy [+ napisy] (2022)
  • Ranveer Singh i Bear Grylls kontra dzicz [+ audio, + napisy] (2022)

Wielbiciele horrorów mogą sprawdzić film Powrót klątwy, czyli tajwański horror, który miał być inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Wszystko toczy się wokół pewnej klątwy, która kiedyś została przełamana, a teraz powraca, by zabrać córkę głównej bohaterki.

W podobnym, choć o wiele lżejszym klimacie, jest serial Boo, Bitch. To opowieść o nastolatce, która po pewnej bardzo intensywnej nocy budzi się jako duch. Na Netflix pojawił się także program telewizyjny Jak urządzić sex room, gdzie sławna projektantka wnętrz pomaga parom w urządzeniu specjalnego pokoju. Wiadomo do jakich celów. Na Netflix pojawili się także Ranveer Singh i Bear Grylls, którzy wybrali się w kolejną, trudną podróż.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy