HBO Max

Królik wampir i tajny agent, czyli nowości w HBO Max dla każdej grupy wiekowej

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Dzisiejsze nowości na HBO Max powinny zainteresować nie tylko najmłodszych odbiorców. Oprócz ciekawej animacji, znalazło się miejsce także na coś dla dorosłego odbiorcy, choć aktualizacja biblioteki HBO Max nie jest specjalnie duża. Nie zmienia to jednak tego, że te kilka nowych produkcji może przypaść do gustu użytkownikom platformy. Oto co nowego na HBO Max.

Nowości HBO Max – Królikula, Nieuchwytny pilot i inne nowości na kwiecień 2022

HBO Max Królikula

Kwiecień w HBO Max zapowiada się naprawdę ciekawie, choć dalej nie wszystkie z nowości, które zapowiedziała platforma, pojawiają się o czasie. Widać, że od debiutu HBO Max w Polsce nie uporano się ze wszystkim tak, by aktualizacje biblioteki przebiegały bezproblemowo. Niemniej od niedawna na platformie można już obejrzeć „Legion Samobójców”, czyli jeden z większych kinowych hitów z zeszłego roku. Dzisiejsza aktualizacja nie przynosi może tak wyczekiwanych przez użytkowników nowości, ale da się w nich znaleźć coś dla siebie. Oto lista tytułów, które dziś trafiły na HBO Max.

  • Drugi etap [+ audio, + napisy]
  • Doskonałe ujęcie
  • Królikula [16 odcinków] [+ audio]
  • Następna [+ audio, + napisy]
  • Nieuchwytny pilot [S01E01] [+ audio]

Zobacz też: Czy warto pójść do kina na „Zaginione miasto”?

Jak widać, nie ma tego zbyt wiele, ale za to jest spory rozstrzał gatunkowy, co może cieszyć. Dla młodszych odbiorców interesujący może być serial „Królikula”, którego nowe odcinku udostępniono na HBO Max. Produkcja od Cartoon Network ma na platformie już trzy sezony, więc mówimy łącznie o kilkudziesięciu odcinkach, gdzie przyglądamy się przygodom królika z wampirzymi skłonnościami. Warto jednak uspokoić rodziców, bo królik nie rzuca się na zwierzęta czy ludzi, ale za to chętnie wysysa soki z… warzyw.

Kolejną nowością na HBO Max jest serial „Nieuchwytny pilot”, który ma składać się z trzech części, ale obecnie dostępny jest jedynie pierwszy odcinek. Opis wydaje się intrygujący, a brzmi tak: „Historia Gary’ego Betznera, przykładnego ojca, szanowanego członka lokalnej społeczności, który nie tylko sfingował własną śmierć, zmienił nazwisko i został zwerbowany przez CIA, ale był także osobą, która ujawniła aferę Iran Contras z udziałem Reagana.” Może być ciekawie, więc warto dopisać do swojej listy. Na HBO Max znalazło się jeszcze miejsce dla filmu „Drugi etap”, czyli dramatu opowiadającego o parze, która stara się o pozwolenie na dziecko w świecie, gdzie posiadanie potomstwa jest regulowane przez państwo. „Girl Next” to thriller o handlu ludźmi, ale opinie o produkcji nie zwiastują niczego dobrego. „Doskonałe ujęcie” to rozmowy z najlepszymi reżyserami z Hollywood, czyli coś dla prawdziwych fanów kina.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy