Sługa Narodu Netflix

Czy serial Sługa Narodu jest na Netflix? Tak, ale niestety jeszcze nie wszędzie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Serial „Sługa Narodu” z Wołodymyrem Zełenskim dostępny jest na Netflix. To dobra wiadomość, bo o dostępności serialu w serwisach VOD było ostatnio głośno. Zła wiadomość jest taka, że „Sługa Narodu” trafił na Netflix, ale w Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza, że w ciągu najbliższych dni pojawi się także w Polsce? Odpowiedź nie jest niestety taka prosta.

Serial Sługa Narodu na Netflix – gdzie obejrzeć?

Dobrze wiemy, że Netflix do kwestii licencyjnych podchodzi bardzo restrykcyjnie. To, co ma być dostępne w konkretnym rejonie, będzie dostępne tylko tam. Nawet VPN nie jest tutaj rozwiązaniem, a to niestety już niezbyt przyjemne. Jednak nie da się zaprzeczyć, że Netflix wie, jak dbać o swoje interesy. Dlatego też teraz w USA na platformie można oglądać serial „Sługa Narodu”. Produkcja była dostępna już wcześniej na platformie, ale po jakimś czasie z niej zniknęła. To nic nowego, ponieważ Netflix dość często robi czystki w swoim katalogu, a seriale i filmy znikają, by później pojawić się ponownie. I tak też stało się ze „Sługą Narodu”, który trafił do amerykańskich odbiorców.

Sytuacja w Ukrainie jest teraz na ustach wszystkich. Podobnie jak postać jej prezydenta, czyli Wołodymyra Zełenskiego. To człowiek, o którym przez najbliższe lata, a może nawet i dekady, będzie mówiło się w kontekście wojny, ale cała jego historia jest wyjątkowa. Zełenski zaczynał bowiem swoją karierę polityczną od zera, ponieważ wcześniej był komikiem i aktorem. Rola w „Słudze Narodu” należała do jednych z najgłośniejszych, a szczególnie teraz nabrała na znaczeniu, ponieważ fabuła serialu poniekąd opowiada o Zełenskim.

Zobacz też: Aktualizacja biblioteki Netflix na środek tygodnia – prawdziwy raj dla oszustów.

W serialu dzisiejszy prezydent Ukrainy wciela się w postać nauczyciela w liceum – Wasyla Pietrowicza Gołoborodko. Jedno z jego płomiennych przemówień trafia do sieci i tak zaczyna się rozkręcać jego popularność, która prowadzi do polityki. Serial cieszył się ogromną popularnością, więc nie dziwne, że Netflix ponownie dodał go do swojego katalogu. Dodajmy, że niedawno pisaliśmy dla Was, gdzie można obejrzeć serial „Sługa Narodu” i ten dalej dostępny jest na YouTube. Czy kiedyś trafi na Netflix w Polsce? Tego wykluczyć się nie da, ale na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Źródło: Engadget

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy