Sługa narodu gdzie obejrzeć

Serial Sługa Narodu obejrzysz w Polsce, ale lepiej się pośpieszyć, bo zaraz może zniknąć

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Serial „Sługa Narodu”, w którym występuje obecny prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, można legalnie obejrzeć w Polsce. Produkcja dostępna jest na YouTube, ale nie wiadomo, jak długo to będzie jeszcze aktualne. Nie dlatego, że ktoś chce zdjąć serial z serwisu z powodów politycznych, ale dlatego, że stacje telewizyjne z całego świata chciałbym wykupić na niego licencję.

Serial Sługa Narodu – gdzie obejrzeć w Polsce?

Wołodymyr Zełenski zapewne doczeka się wielu filmów i seriali o swoim życiu. Prezydent Ukrainy już teraz jest prawdziwym bohaterem narodowym państwa, a i ludzie na całym świecie mówią o tym, jak Zełenski się zachowuje. Słowo „lider” zdaje się być najczęściej powtarzanym wśród komunikatów, a sam prezydent Ukrainy doczekał się tysięcy wzmianek o sobie w zachodnich mediach. Jego postać z pewnością zainteresuje filmowców z całego świata, ale Wołodymyr Zełenski już wcześniej miał styczność z serialową rzeczywistością. Obecny prezydent Ukrainy zanim zajął się polityką, był bowiem satyrykiem oraz aktorem. I to właśnie występ w serialu „Sługa Narodu” sprawił, że przeszedł do tej prawdziwej polityki.

Dziś musi zmagać się z wręcz niewyobrażalnymi problemami, a co ciekawe, serial „Sługa Narodu” w swojej warstwie fabularnej przypomina prawdziwe życie. Wołodymyr Zełenski wciela się tam w postać Wasyla Pietrowicza Gołoborodko, który jest nauczycielem w liceum. Kiedy film z nim trafia do sieci, zaczyna zyskiwać coraz większą i większą popularność, a później zajmuje się polityką. „Sługa Narodu” był naprawdę sporym hitem i chyba nikt nie spodziewał się tego, że historia głównego aktora potoczy się w ten, a nie inny sposób. Dziś można obejrzeć serial „Sługa Narodu” na YouTube i lepiej skorzystać z okazji, dopóki jest to możliwe.

Zobacz też: Disney+ z tańszym abonamentem, ale i z reklamami.

Prawa do serialu należą do firma Eccho Rights, a ta poinformowała, że prowadzi rozmowy z dystrybutorami z całego świata. Prawa do emisji serialu ma już telewizja Channel 4 (Wielka Brytania), a tylko kwestią czasu jest to, żeby produkcja trafiła też gdzie indziej. Nie można więc wykluczyć sytuacji, że „Sługa Narodu” po prostu zniknie z YouTube ze względu na prawa i licencje. Jeżeli więc ktoś ma ochotę zobaczyć serial, to lepiej faktycznie się pośpieszyć. „Sługa Narodu” dostępny jest z oryginalną ścieżką dźwiękową. Jednak część odcinków ma nawet polskie napisy, a dostępne są też angielskie. Niestety to dotyczy głównie pierwszego sezonu, a całość ma ich aż pięć. Niemniej warto sprawdzić produkcję i przekonać się, jak w niej radził sobie Wołodymyr Zełenski.

Źródło: RP.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy