Płatne współdzielenie kont na Netflix

Bo to zła weganka była, czyli aktualizacja biblioteki Netflix na środek tygodnia

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Środowa aktualizacja biblioteki Netflix przynosi nowości, które zdecydowanie warto dopisać do swojej listy tytułów do obejrzenia. Wśród nowych tytułów pojawił się bowiem dokument, który już samym swoim opisem sprawia, że aż chce się po niego sięgnąć. Do tego biblioteka Netflix poszerzyła się o ciekawą produkcję prosto z Polski. I w tym przypadku także warto po nią sięgnąć, bo zapowiada się naprawdę ciekawie.

Aktualizacja Netflix – Najmro i Zła weganka, czyli nowości na marzec 2022

Netflix

Zacznijmy od tego, że dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix nie przynosi wielu tytułów, ponieważ nowości mamy tylko trzy. Za to wszystkie wydają się wielce interesujące, a już najbardziej dokument „Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki”. Już sam oficjalny opis od Netflix pokazuje, że to coś… wyjątkowego. Zresztą zobaczcie sami: „Po ślubie z tajemniczym mężczyzną, twierdzącym, że może uczynić jej psa nieśmiertelnym, sławna wegańska restauratorka odkrywa, że życie wymyka się jej spod kontroli.” W tym dość długim zdaniu mamy zawarte praktycznie wszystko, co powinno nas zachęcić do obejrzenia tego czteroodcinkowego dokumentu. Jest tajemnica, mistycyzm (nieśmiertelność dla psa?) oraz pieniądze, które idą razem ze sławą. Netflix ma w swojej bibliotece sporo naprawdę interesujących dokumentów, a ostatnio te zyskują na popularności, jak np. „Oszust z Tindera”. „Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki” też powinna cieszyć się sporą popularnością. Poniżej możecie sprawdzić, co dziś dodano na Netflix.

  • 3 tony: Napad na Bank Centralny Brazylii (2022) [3 odcinki] [+ audio, + napisy]
  • Najmro. Kocha, kradnie, szanuje (2021) [+ audio, + napisy]
  • Zła weganka: Historia sławy, oszustwa i ucieczki (2022) [4 odcinki] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Trailer „The Boys 3” to kwintesencja tego serialu – to będzie hit!

Kolejnym tytułem, który warto mieć na uwadze, jest „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. Wprawdzie sam tytuł produkcji nie nastraja zbyt optymistycznie, to finalnie jest to naprawdę dobra rzecz. To fabularyzowana historia Zdzisława Najmrodzkiego, czyli polskiego oszusta nazywanego „mistrzem ucieczek” czy „królem złodziei”. To człowiek, który uciekł z prawie trzydziestu pościgów, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W głównej roli zobaczymy tutaj Dawida Ogrodnika, ale na ekranie pojawi się także Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał czy Rafał Zawierucha. Tak, można więc powiedzieć, że dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix skupiona jest na oszustach i może być bardzo ciekawa.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy