spider man bez drogi do domu film

Do sieci trafiło pierwsze 10 minut z filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Niedługo przed premierą wydania cyfrowego oraz Blu-ray i 4K filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” studia Marvel i Sony przygotowały dla fanów Pająka nie lada niespodziankę.

Pierwsze 10 minut filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” dostępne za darmo na YouTube

Dla wszystkich tych, którzy czekają, by po raz kolejny obejrzeć najnowsze przygody Petera Parkera i jego przyjaciół (oraz wrogów) taki teaser to niemała gratka. Tym bardziej, że nieczęsto zdarza się, by największy przebój kinowy ostatnich lat (i w ogóle wszech czasów) był w części udostępniany online oficjalnie.

Możemy więc obejrzeć wstęp do „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który to zaczyna się dosłownie w tym samym momencie, w którym zakończył się „Spider-Man: Daleko od domu”. Cały świat poznał tożsamość Spider-Mana. Wszyscy wiedzą, że jest nim Peter Parker. Jak nasz bohater sobie z tym poradzi? Kto mu pomoże? Co z jego bliskimi? Jeśli oglądaliście już ten film, a nie wątpię, że spora część z was ma ten seans za sobą, to znacie odpowiedzi na te pytania. Jeśli nie, to czeka was niemała liczba niespodzianek. W tym jedna, którą możecie zobaczyć już w tym 10-minutowym fragmencie.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” okazał się jednym z najbardziej kasowych filmów w historii.

Spider-Man: Bez drogi do domu to kinowy sukces

Na rynku amerykańskim pobił pod tym względem samego „Avatara” zarabiając niesamowite 792 mln dol. Globalnie film ten zarobił równie niewiarygodne pieniądze – 1 mld 876 mln dol. I to w czasie pandemii! Jest to obecnie szósty najbardziej kasowy film w historii kina (nie licząc inflacji).

„Spider-Man: Bez drogi do domu” już od 22 marca będzie dostępny do zakupu w wersji cyfrowej. Natomiast wydania fizyczne Blu-ray i 4K będą miały swoją premierę 12 kwietnia.

Przeczytaj także: Samuel L. Jackson uważa, że „Spider-Man: Bez drogi do domu” powinien dostać Oscara

Warto nadmienić, że nie jest to pierwszy raz, gdy Sony wypuszcza pierwsze 10 minut filmu o Pająku do sieci. Swego czasu studio zrobiło tak samo w przypadku „Niesamowitego Spider-Mana 2” w 2014 roku. Do dziś to wideo obejrzano ponad 200 mln razy w serwisie YouTube.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy