spider man no way home 4k bluray

Znamy szczegóły wydania Bly-ray i 4K filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Choć film Spider-Man: Bez drogi do domu” ciągle świetnie sobie radzi w kinach, to prawa rynku posuwają się swoimi torami i tuż za rogiem szykuje się premiera przygód Pająka w kinie domowym.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” – warto zastanowić się nad zakupem wersji fizycznej

spider man no way home 4k ultra hd and blu-ray

Pomimo mocnej pozycji streamingu dla tych, którzy lubią co jakiś czas powracać do swoich ulubionych filmów i oglądać je w najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku fizyczne wydania filmów nadal są warte uwagi.

Nie ma obecnie serwisu streamingowego oferującego treści w 4K z tym samym bitrate’em, który jest w wydaniach na płytach. A to tutaj kryje się diametralna różnica w jakości obrazu. Podobnie jest z dźwiękiem. Poza tym, filmy z serwisów streamingowych prędzej czy później znikają, o ile nie są produkcjami oryginalnymi, a kupując wydanie fizyczne posiadacie dany film na własność na zawsze.

Sądzę więc, że Sony liczy iż uda się i w coraz bardziej niszowej sferze kina domowego pobić parę rekordów filmem „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Przypominam, że w chwili obecnej, w około dwa miesiące od swojej premiery na koniec grudnia 2021, film ten jest już w czołówce najbardziej kasowych produkcji wszech czasów. Na rynku amerykańskim pobił nawet pod tym względem „Avatara”.

Sony postanowiło wykorzystać okazję i rozpocząć promocję wydania Blu-ray i 4K od publikacji zdjęcia z trzema Spider-Manami, które jest odtworzeniem popularnego mema.

Przy okazji studio poinformowało, że premiera wydania cyfrowego filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” będzie mieć miejsce już 22 marca. Natomiast wydania fizyczne Blu-ray i 4K będą dostępne w sprzedaży od 12 kwietnia.

Czytaj także: Andrew Garfield w zwiastunie serialu dla FX i Hulu

Poza samym filmem na fanów czeka aż 80 minut wszelkiej maści dodatków, scen z planu oraz wywiadów z zarówno z odtwórcami roli Spider-Mana jak i ich filmowych przeciwników.

Pełna lista dodatków znajdujących się w wydaniach Blu-ray i 4K prezentuje się następująco:

• Bloopers & Gag Reel.
• Alternate Reality Easter Eggs.
• 7 Behind the Scenes Featurettes:
o Action Choreography Across the Multiverse.
o A Multiverse of Miscreants.
o A Spectacular Spider-Journey with Tom Holland.
o Enter Strange.
o Graduation Day.
o Realities Collide, Spiders Unite.
o Weaving Jon Watt’s Web.
o The Sinister Summit – Villains Panel: Willem Dafoe, Aldred Molina and Jamie Foxx sit down for a roundtable discussion of their sinister characters.
o A Meeting of the Spiders – Heroes Panel: The Heroic Spider heroes sit down for a roundtable discussion on Peter, Stunts and skintight suits.
o Spider-Menace Strikes Again.
o Spider Sycophant.
o Web of Lies.
o Apartment Fight.
o Shield Fight.

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy