Płatne współdzielenie kont na Netflix

Świetne nowości na Netflix – aktualizacja biblioteki przynosi nowy hit i wyczekiwany serial

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Aktualizacja biblioteki Netflix na piątek przynosi wyczekiwane nowości. Nowy hit od Netflix jest tylko jedną z nich i choć dodanych tytułów nie ma zbyt dużo, to będą odpowiednie na zaczynający się właśnie weekend. Z całą pewnością zadowoleni będą fani filmów, która nawiązują do klasyków z lat 80-tych i 90-tych, ale również fani Formuły 1 będą szczęśliwi. Spójrzmy więc, co nowego dziś na Netflix i na co warto zwrócić uwagę.

Aktualizacja biblioteki Netflix – Projekt Adam i inne nowości na marzec 2022

Projekt Adam Netflix nowość

Ostatnio na Netflix trafiło trochę ciekawych filmów, a wśród nich m.in. „Bo we mnie jest seks”, ale dopiero teraz można mówić o naprawdę interesującej aktualizacji biblioteki. Netflix dodał bowiem jeden ze swoich filmów, który zapowiadany jest jako wielki hit. Mowa oczywiście o „Projekt Adam”, gdzie główną role gra Ryan Reynolds. Zapowiedzi produkcji pokazują, że ta będzie nawiązywała do filmów przygodowych, które możemy pamiętać z lat 80-tych i 90-tych. Innymi słowy, może nas czekać naprawdę sporo dobrej zabawy, która będzie idealna dla całej rodziny. Reynolds występował już w kilku innych filmach produkowanych przez Netflix, a wśród nich np. „Czerwona Nota”. Tam może nie do końca się wszystko udało, ale produkcja stała się ogromnym hitem na platformie. „Projekt Adam” zapewne powtórzy ten sukces. Tak prezentuje się lista nowości, która trafiła dziś na Netflix.

  • Baśń o zaklętej miłości (2021) 6 odcinków] [+ napisy]
  • Projekt Adam (2022) [+ audio, + napisy]
  • Tabu (2017) [8 odcinków] [+ napisy]
  • Życie po śmierci według Tylera Henry’ego [9 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Formuła 1: Jazda o życie (2019) [10 odcinków] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Kiedy zobaczymy kolejny sezon „Peaky Blinders” na Netflix?

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę z nowych rzeczy? Przede wszystkim na serial „Tabu”, czyli produkcję, która w momencie swojej premiery była wielkim hitem. Brudny Londyn, masa tajemnic i niejasności, a do tego Tom Hardy w głównej roli. To musiał być sukces i tak też się stało. Dalej niestety nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle pojawi się kolejny sezon serialu. Nie zmienia to jednak tego, że warto go obejrzeć, jeżeli jeszcze się nie oglądało. Na Netflix pojawiły się także odcinki „Formuła 1: Jazda o życie”, czyli serialu opowiadającego trudach tego trudnego sportu. Zdecydowanie będzie co oglądać w najbliższych dniach.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy