pamela anderson film dokumentaln

Pamela Anderson bohaterką nowego dokumentu Netfliksa

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Niedługo po premierze głośnego serialu Hulu „Pam & Tommy”, Pamela Anderson postanowiła, że czas by to ona sama opowiedziała o swoim życiu.

Pamela Anderson – o czym opowiada serial „Pam & Tommy”?

Wspomniany serial to fabularyzowana wersja wydarzeń mających miejsce wokół głośnego wycieku seks taśmy Pameli Anderson i Tommy’ego Lee w drugiej połowie lat 90.

Aktorka odcięła się od tej produkcji, która wzięła na warsztat fragment jej życia bez pozwolenia gwiazdy „Słonecznego patrolu”. W odpowiedzi na serial Pamela Anderson postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W poście na Instragramie aktorka oznajmiła, że dla serwisu Netflix powstanie dokument o jej życiu i karierze opowiedziany kompletnie z jej perspektywy.

Widzowie będą mogli liczyć na nigdy wcześniej nie publikowane materiały, a także fragmenty wpisów w pamiętniku Anderson.

Przeczytaj także: Władimir Putin ponownie na celowniku twórców „South Park”

Pamela Anderson sławę zyskała najpierw jako modelka Playboya w roku 1990. Od 1992 do 1997 roku była gwiazdą szalenie popularnego na całym świecie serialu „Słoneczny patrol”. W kolejnych latach zagrała też w „V.I.P.” (którego była również producentką), brała udział w programach „Taniec z gwiazdami” czy „Big Brother”. Napisała też kilka autobiografii oraz powieści.

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy