ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wiedźmin 2 zwiastun trailer

Wiedźmin 2 – pełny zwiastun superprodukcji od Netflix

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Zwiastun Wiedźmin 2 został zaprezentowany przez Netflix. Pełny trailer nowego sezonu pokazuje Geralta i Ciri, którzy muszą odnaleźć się w zupełnie nowym dla nich świecie. Fani serialu długo czekali na ten moment, by w końcu spojrzeć na tytuł i na to, jak twórcy postanowili go dalej prowadzić. Premiera nowego sezonu Wiedźmina już niebawem, więc jest na co czekać.

Wiedźmin 2 – zwiastun drugiego sezon od Netlix

Drugi sezon serialu Wiedźmin zadebiutuje na Netflix 17 grudnia tego roku. I jak to w przypadku produkcji wypuszczanych przez platformę, tutaj także możemy spodziewać się wszystkich odcinków jednego dnia. Pandemia dość mocno opóźniła premierę nowego serialu, bo twórcy wielokrotnie musieli przekładać zdjęcia z powodu tego. Głównie dlatego, że ktoś z ekipy zaraził się koronawirusem. Na szczęście produkcję udało się doprowadzić do szczęśliwego końca, a my możemy teraz spojrzeć na trialer drugiego sezonu Wiedźmina.

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Wiedźmin 2 – opis serialu

Zobacz też: Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflix – sporo dobrego!

Obsada pozostała bez zmian. W rolę Geralta wcieli się Henry Cavill, a w Ciri Freya Allan. Na ekranie nie zabraknie także Yennefer, którą zagrała Anya Chalotra. Oczywiście pojawi się także i Jaskier, czyli Joey Batey. Serial oparty jest na prozie Andrzeja Sapkowskiego, choć twórcy pozwolili sobie na wprowadzenie kilku zmian. Pierwszy sezon Wiedźmina cieszył się ogromną popularnością i wygląda na to, że drugi także będzie. O tym, jak to wypadło w rzeczywistości, przekonamy się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy