ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
discovery+ player

Biblioteka discovery+ w ofercie Playera jeszcze w tym tygodniu

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Serwis streamingowy Player uruchamia kolekcję discovery+, która zapewni użytkownikom dostęp na życzenie do programów Discovery.

Od kiedy discovery+ w ofercie Playera?

Subskrybenci Playera zyskają dostęp do łącznie ok. 2000 godzin treści, w tym produkcji własnych pod marką discovery+ Originals. Jak zapewniono w komunikacie, biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły. Materiały będą pogrupowane w kategoriach: „Gorączka złota”, „Dzika Alaska”, „Przygoda i odkrywanie”, Lifestyle”, „Kryminalne zagadki”, „Ciekawość”. 

Kolekcja discovery+ będzie dostępna w pakiecie Start VOD od wtorku 8 grudnia.  Jak wynika z komunikatu – bez dodatkowych opłat. Discovery nie zdecydowało się w Polsce na uruchomienie osobnego serwisu streamingowego. Jak pisaliśmy, platforma discovery+ działa już w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Indiach. W ciągu najbliższych 12 miesięcy serwis zostanie udostępniony w ponad 25 krajach na całym świecie. Na początku 2021 roku ruszy w Stanach Zjednoczonych, krajach skandynawskich, we Włoszech i w Holandii.

Czytaj też: Serwis streamingowy discovery+ ruszy w Polsce jeszcze w tym roku

Na rynku amerykańskim użytkownicy discovery+ otrzymają dostęp do ponad 55 000 odcinków serii o różnorodnej tematyce, ponad 2 500 bieżących programów i klasyków z portfolio kanałów Discovery. Jak wspomnieliśmy, w Polsce w ramach kolekcji discovery+ będzie to ok. 2000 godzin treści. 

Od startu discovery+ użytkownicy w Polsce będą mogli obejrzeć trzy nowe serie discovery+ Originals: „Estonia – katastrofa na morzu”, „Największa tajemnica Mount Everest” oraz „Pasja na krawędzi” o motoryzacji. W discovery+ znajdą się także inne popularne tytuły, m.in. „Gorączka Złota”, „Złomowisko.PL”, „Kamperem przez świat”, „Ekstremalna Alaska”, „Mikronacje”, „Truckerki”, „Operacja: LOT”, „Nagi instynkt przetrwania: Elita”, „Bimbrownicy”, „Dr Pryszczylla”, „Człowiek kontra niedźwiedź”, seria „Ciężarówką przez…”, „Bracia Collins biorą się do roboty”, „Wiza na miłość”, „Salon sukien ślubnych US”, „Sześć razy córka”, „Mój sąsiad morderca”, „Pojedynki Eda Stafforda”, „Gorączka złota: Parker na złotym szlaku”, „Klan z Alaski”, „Morze złota”, czy „Suknie ślubne dla puszystych”. 

Źródło: informacja prasowa

Czytaj też: 8-latek zarobił w Fortnite 120 tys. złotych, a to dopiero początek jego kariery

Sprawdź najnowsze wpisy