Nowy film w świecie gry „Mortal Kombat” miał mieć premierę w styczniu 2021 roku. Pandemia koronawirusa zmusiła producentów do zmiany planów.

Kiedy premiera filmu „Mortal Kombat”?

 

Złą informacją podzielił się z fanami Todd Garner, producent filmu. W odpowiedzi na prośbę dotyczącą informacji w sprawie produkcji Garner napisał na Twitterze, że z powodu pandemii koronawirusa premiera filmu została odłożona do czasu ponownego otwarcia kin na całym świecie. Wtedy też powinniśmy spodziewać się wypuszczenia trailera tej produkcji. Jak wyjaśnił producent, ekipa dopiero wróciła na plan, aby zrealizować dokrętki, które początkowo miały odbyć się w marcu 2020 roku. 

Reżyserem filmu „Mortal Kombat” jest Simon McQuoid, dla którego jest to debiut w tej roli. Oprócz Garnera wśród producentów jest także James Wan, którego fani kina mogą kojarzyć jako reżysera takich produkcji jak „Obecność”, „Szybcy i wściekli 7” czy „Aquaman”. W obsadzie znaleźli się: Lewis Tan (Liu Kang),  Joe Taslim (Sub-Zero), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Chin Han (Shang Tsung), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano), Tadanobu Asano (Raiden), Mehcad Brooks (Jax) oraz Sisi Stringer (Mileena). 

Czytaj też: Mortal Kombat 11 Ultimate – Rambo wkracza do gry

„Mortal Kombat” to seria doskonale znana fanom gier wideo. Najnowsza odsłona zatytułowana „Mortal Kombat 11 Ultimate” trafi do sprzedaży 17 listopada. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S, a także na sprzęcie starszej generacji. „Mortal Kombat 11 Ultimate” to nowe wydanie gry, w którym gracze będą mieli do dyspozycji łącznie aż 37 postaci. Wśród nich znajdą się m.in. RoboCop, Terminator, Spawn, Joker i Rambo, któremu głosu użyczył sam Sylvester Stallone. 

Pierwszą ekranizacją „Mortal Kombat”, jaką mogliśmy oglądać na wielkim ekranie, był film w reżyserii Paula W.S. Andersona z 1995 roku. W epoce kaset VHS produkcja cieszyła się dużą popularnością. Dwa lata później do kina trafił film „Mortal Kombat: Unicestwienie”, o którego jakości najlepiej świadczy zaledwie 3 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. 

Źródło: Comicbook.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik