Do sieci trafił drugi zwiastun filmu „Nie czas umierać”, w którym Daniel Craig po raz ostatni wystąpi w roli agenta 007. W tym tygodniu poznaliśmy też datę polskiej premiery 25. produkcji o przygodach Jamesa Bonda. 

„Nie czas umierać” – zwiastun zapowiada godne pożegnanie Daniela Craiga z rolą agenta 007

Pierwszy trailer nowego Bonda otrzymaliśmy w grudniu 2019 roku. Już wtedy mogliśmy spodziewać się efektownego zwieńczenia występów Daniela Craiga w roli 007. Tym razem twórcy poszli na całość i rzucili do drugiego zwiastuna jeszcze więcej scen akcji, pięknych kobiet i ujęć z głównym antagonistą, w którego wciela się Remi Malek. Z dwóch zwiastunów możemy sobie poskładać sobie zarys historii, jaką w polskich kinach będziemy mogli oglądać od 20 listopada. Bond powróci z emerytury, będzie musiał zmierzyć się z niezwykle groźnym przeciwniem i problemami z ukochaną. Czyli podobnie, jak w 24 poprzednich częściach, tylko jeszcze efektowniej. 

Nowy Bond miał pojawić się już w kwietniu, ale na premierę poczekamy do listopada

Premiera „Nie czas umierać” początkowo była planowana na 3 kwietnia, ale pandemia koronawirusa zmusiła wytwórnię do zmiany terminu. Twórcy Bonda, podobnie jak cała branża, czekali na powrót widzów do kin. Wyniki otwarcia filmów„Tenet” i „Nowi mutanci” zachęciły wytwórnie do wprowadzenia kolejnych tytułów na ekrany. Filmy o agencie 007 zawsze przyciągały sporą widownię, więc „Nie czas umierać” to kandydat na jeden z największych hitów 2020 roku. Będzie to piąty i ostatni film z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda. Zadebiutował w 2006 roku w „Casino Royale”, które przez wielu fanów uważane jest za najleszą część cyklu. Następnie wystąpił w „Quantum of Solace” (2008), „Skyfall” (2012) i „Spectre” (2015). 

Oprócz Craiga w „Nie czas umierać” wystąpią też: Ana de Armas, Rami Malek, Lashana Lynch, Léa Seydoux i Ben Whishaw. Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Cary Joji Fukunaga. To pierwszy Amerykanin, który zasiadł w fotelu reżyserskim przy produkcji filmu o agencie 007.  

Czytaj też: Disney+ zapowiada premiery 2. sezonu „The Mandalorian” i „Mulan” bez opłat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik