UPC dekoder 4K

UPC wprowadza dekoder 4K TV Box oraz nowe oferty telewizji i internetu

Paweł Pązik Paweł Pązik Rozrywka

Operator kablowy UPC wprowadził do swojej oferty dekoder 4K TV Box. Pojawiły się też nowe pakiety internetowe, telewizyjne i usług mobilnych. 

Dekoder 4K od UPC – wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz sterowanie głosem 

UPC informuje, że Polska jest pierwszym krajem, w którym klienci tego operatora mają możliwość skorzystania z dekodera 4K TV Box. Urządzenie wyróżniają kompaktowe wymiary (80 x 80 x 18 mm) i waga (zaledwie 97 gram). Wśród funkcji dekodera są m.in. sterowanie głosem, możliwość przesyłania na ekran telewizora treści z telefonów, zasilanie ze złącza USB przez telewizor, łączność Wi-Fi i opcja multiroom. Oprócz obrazu 4K urządzenie zapewnia też dźwięk przestrzenny Dolby. 

Ekologiczne pudełko, które zużywa mało energii

Jak podkreślono w komunikacie, obudowa dekodera została wykonana w 35 proc. z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Przy jego budowie nie wykorzystano tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Poza tym, w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji w dekoderze UPC 4K TV BOX zużycie energii zostało zmniejszone o 77 proc. Jak zapewniono, urządzenie utrzymuje zużycie energii na poziomie poniżej 5W, nawet podczas oglądania treści w 4K. 

Nowe oferty telewizji i internetu w UPC

Dekoder UPC 4K TV BOX jest dostępny wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: z internetem 500 Mb/s za 89,99 zł, z internetem 750 Mb/s za 99,99 zł i z prędkością 1 Gb/s za 119,99 zł. Użytkownicy otrzymują ponadto dostęp do Horizon 360, czyli integracji dekodera z aplikacją oraz Replay TV. Poza tym klienci, którzy zdecydują się na jedną ze wspomnianych konfiguracji, mogą otrzymać dostęp do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50 proc. rabatu na cztery miesiące od ceny abonamentu. 

Zobacz też: Najlepsze smartfony, 20 lat GG, Epic i Apple nadal walczą – Newsy #32

Dodano też kolejną prędkość internetu – 750 Mb/s. Wszystkie oferowane prędkości będą dostępne w umowach na 6 lub 24 miesiące oraz bez zobowiązania. Dla nowych subskrybentów usług internetowych przygotowano do wyboru: kartę SIM z pakietem danych do 45 GB miesięcznie lub HBO GO w pakiecie bez dodatkowych opłat.

Czytaj też: Google Sabrina coraz bliżej – nowa przystawka z Android TV nadciąga

Usługi mobilne będą dostępne bez zobowiązania lub w umowie na 12 miesięcy. W ramach terminowego zobowiązania klienci otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 zł. Do wyboru są trzy pakiety: SMART 10 GB (29,99 zł), COMFORT 20 GB (39,99 zł) oraz VIP 40 GB (59,99 zł). Dostępność poszczególnych usług oraz możliwość skorzystania z dekodera warto wcześniej sprawdzić na stronie operatora lub w biurze obsługi klienta. 

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy