[Film] Unboxing OnePlus 3, czyli co oferują Chińczycy

Recenzje

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wielki biało-czerwony box widoczny na zdjęciu to wbrew pozorom nieobowiązkowy zestaw polskiego kibica na Euro2016, lecz najnowsza propozycja chińskiej firmy OnePlus. Producent po stosunkowo nieudanej premierze drugiego ze swoich smartfonów postawił na zasadę „do trzech razy sztuka”, tym razem przy wydaniu nowego telefonu prezentując go razem z różnymi, ciekawymi bardziej lub mniej akcesoriami. Jesteście zainteresowani tymi, firmowymi gadżetami?

 

Koniecznie zobaczcie mój najnowszy film z unboxingu OnePlus 3. Napiszcie również co chcielibyście zobaczyć w recenzji smartfona, a ja postaram się, aby znalazło się to na filmie.

 

 

Miłego seansu! 🙂

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x