W poniedziałek reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała świetny mecz z izraelską drużyną – wygraliśmy aż 4:0! Z tej okazji Orange po raz kolejny przygotowało dla nas pakiet internetu za darmo. Odebrać można aż 12 GB. Pospieszcie się, ponieważ promocja nie będzie trwać wiecznie!

Orange – odbierz 12 GB internetu za darmo!

orange oferta na karte logo

Pomarańczowy operator po raz kolejny nas rozpieszcza. Tym razem każdy klient sieci może aktywować aż 12 GB internetu za darmo. Wystarczy wysłać SMS-a pod numer 233 o treści POLSKA (koszt zgodny z cennikiem planu taryfowego; Orange uspokaja jednak, że maksymalnie za wiadomość zapłacimy 20 groszy). To polecenie na naszej karcie aktywuje bezpłatny pakiet internetu, z którego będziemy mogli cieszyć się przez 3 dni od daty aktywacji. 

Zobacz też: Kiedy na rynku wreszcie pojawi się Samsung Galaxy Fold?

Po raz kolejny warto wspomnieć o tym, że oferta działa wyłącznie w Polsce. Aktywacja promocyjnego pakietu możliwa będzie do godzin wieczornych wtorku (11 czerwca 2019 roku). Pamiętajcie również, że wciąż skorzystać możecie z poprzedniej promocji Orange, dzięki której otrzymacie dodatkowe 3 GB internetu.

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.