Kilka dni temu, na eliminacjach Euro 2020, polska reprezentacja rozegrała mecz z macedońskimi piłkarzami, który zwyciężyliśmy 1:0. Z tej okazji Orange zdecydowało się podarować nam pakiet internetu o wielkości 3 GB. Początkowo firma oznajmiła, że kod znajduje się w aplikacji Mój Orange. Niewiele osób skorzystało jednak z tej promocji, także operator zdecydował się ją zmienić na bardziej przystępną.

Orange – jak odebrać darmowy pakiet internetu?

Orange darmowy internet 3 GB

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Odebranie bezpłatnego pakietu internetu w nowej promocji Orange jest bardzo proste. Wystarczy wysłać SMS-a pod numer 80830 o treści EURO. Za wysłanie wiadomości nie zapłacicie ani grosza. Na jednym numerze telefonu pakiet można aktywować wyłącznie raz. Z aktywowanych 3 GB internetu będziecie mogli korzystać przez 3 dni na terenie Polski. Promocja aktywna jest od dzisiaj do końca najbliższego piątku, czyli 11 czerwca.  

Zobacz też: Jaki jest najlepszy abonament u operatorów wirtualnych?

Orange zaprasza nas także po raz kolejny do kibicowania na dzisiejszym meczu, w którym Polska zagra z Izraelem. Z tej okazji nie zabraknie oczywiście bezpłatnych GB internetu – ich ilość zależy oczywiście od wyniku, także trzymajcie kciuki za biało-czerwonych.

Źródło: Orange
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.