ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Programy do księgowości online

Myślisz o biznesie? Te programy do księgowości online wszystko ułatwiają!

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Porady

Jesteś już zdecydowany na ten poważny krok, jakim jest założenie własnej działalności gospodarczej? Największą przeszkodą dla wielu osób jest księgowość. Tutaj także rynek nie śpi i rozwija się przez cały czas, a co za tym idzie, możesz być pewien tego, że różnych usług jest bardzo dużo. Czy to dobrze? I tak, i nie, ponieważ masz w czym przebierać, ale zajmie Ci to naprawdę dużo czasu i oczywiście do samego końca będziesz mieć wątpliwości, czy aby na pewno to jest ten właściwy wybór. Programy do księgowości online obecnie wiodą prym na rynku i coraz więcej biur rachunkowych oraz właściciele działalności korzysta właśnie z ich dobrodziejstwa. Tradycyjne programy nadal są znaczącym graczem, jednak w okresie pracy online i wszechobecnej synchronizacji, powoli zaczynają mieć coraz mniej asów w rękawie, aby przekonać swoich klientów do siebie. 

InFakt — popularne i rozbudowane rozwiązanie

Propozycja, która wyrobiła już swoją silną pozycję na rynku usług księgowych. Cała praca odbywa się w przeglądarce. Wystarczy jedynie zalogować się na konto. Interfejs jest bardzo intuicyjny, a co za tym idzie, na pewno będziesz w stanie szybko się we wszystkim połapać. Usługa sama organizuje za Ciebie kalendarz i podpowiada, jaką dokumentację oraz rozliczenia należy przygotować na wskazany termin. To bardzo pomocne, ponieważ wyręcza użytkownika z konieczności przesiadywania w Google i czytania o wszystkim na własny temat. W InFakt wszystkie treści są przygotowywane przez specjalistów z branży. Dzięki temu masz pewność, że to wiarygodne informacje. 

Skorzystaj z InFakt

Zobacz także: Podpis elektroniczny dokumentów to duże ułatwienie dla biznesu online. Które usługi na to pozwalają?

360 Księgowość – nowoczesny design dla pasjonatów wyglądu

To usługa, która na pewno wyróżnia się swoim wyglądem na tle całej konkurencji. Nowoczesny design jest tym, co w pierwszej kolejności przyciąga uwagę. Jednak 360 Księgowość potrafi swoje i na pewno będziesz z niej zadowolony, ponieważ zapewnia Ci szerokie możliwości. W tym miejscu wyślesz wszystkie deklaracje, zaksięgujesz faktury oraz wiele innych. Jest to kompletna usługa, która zapewnia dużą automatyzację procesu księgowości. Dla swoich klientów 360 Księgowość przewiduje darmową pomoc specjalistów, którzy pomogą rozgryźć nawet najtrudniejsze sytuacje. Z usługi możesz korzystać także w aplikacji mobilnej, co zapewnia Ci jeszcze większy komfort pracy oraz dostęp, kiedy tylko chcesz. 

Skorzystaj z 360 Księgowość

Zobacz także: Aplikacje do oszczędzania pieniędzy, czyli jak mieć to samo, ale taniej

Wfirma — przejrzysty interfejs z pełną księgowością

To dobre rozwiązanie dla osób, które mają doświadczenie z tradycyjnymi programami do rachunkowości. Usługa przypomina je do złudzenia interfejsem. Jeśli przesiadasz się z rozwiązanie online, a do tej pory pracowałeś na programie desktopowym, wówczas warto poważnie zastanowić się nad wyborem. Wfirma zapewnia wszystko, czego potrzebujesz od prostego fakturowania przez księgowość aż po panel z projektami i zadaniami. 

Skorzystaj z Wfirma

Ifirma — wygoda przede wszystkim

Ostatnia propozycja zapewnia nie tylko księgowość, ale również CRM. Dzięki temu możesz zarządzać swoimi kontrahentami. Poza tym jest bardzo podobna do poprzedniej propozycji — Wfirma. Tutaj również możesz wystawiać faktury, co jest bardzo wygodne ze względu na zgodność z przepisami. Możliwości oprogramowania są na bieżąco aktualizowane i dostosowane do obecnych norm prawnych. 

Skorzystaj z Ifirma

Zobacz także: Te aplikacje do wymiany walut pomogą lepiej zarządzać różnymi nominałami w Twoim portfelu

Programy do księgowości online to bardzo dużo zalet. Pierwszą i chyba najważniejszą jest przede wszystkim możliwość dostępu do swoich dokumentów i sprawozdań z każdego miejsca. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu. Pozostaje zalogować się do swojego konta i można samodzielnie zaksięgować określoną operację. Usługi są bardzo wygodne. Charakteryzują się intuicyjnymi interfejsami, a co za tym idzie, bardzo szybko nauczysz się z nich korzystać. Masz jakiś problem? To nie kłopot, ponieważ większość propozycji posiada specjalistów, z którymi pozostajesz w stałym kontakcie. To właśnie oni doradzą Ci, jak należy postąpić w danej sytuacji. Ta opcja jest szczególnie doceniana przez właścicieli działalności, którzy prowadzą samodzielnie swoją księgowość w celu zredukowania kosztów księgowości. W skali złotych w ten sposób potrafią zaoszczędzić bardzo dużo — w zależności od wielkości prowadzonego biznesu. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Pexels z Pixabay

    Sprawdź najnowsze wpisy