aplikacje do wymiany walut

Te aplikacje do wymiany walut pomogą lepiej zarządzać różnymi nominałami w Twoim portfelu

4 minuty czytania
Komentarze

Dla wielu waluty są sposobem na pomnażanie swoich pieniędzy. W zależności od tego, jak dużą kwotę inwestujesz, wtedy możesz liczyć na proporcjonalne zyski. Wymiana po ustalonym kursie może nastąpić na trzy sposoby. Swoją transakcję możesz wykonać w tradycyjnym kantorze, banku oraz w kantorach internetowych. Do tych ostatnich możesz dostać się bezpośrednio poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Jednak tutaj znajdziesz również najlepsze okazje do zarobienia na tym. Aplikacje do wymiany walut mają bardzo dużą zaletę. Możesz na bieżąco kontrolować kurs waluty, w którą inwestujesz i obracasz na rynku. 

Wymiana Walut Cinkciarz.pl

Propozycja powinna być całkiem nieźle znana, chociażby ze względu na popularność serwisu Cinkciarz. To jeden z największych serwisów walutowych w Polsce. Jednak strona internetowa to nie wszystko. Aplikacja internetowa do wymiany walut pozwala na działać zdecydowanie szybciej oraz lepiej w obrocie nominałami. Rozwiązanie od Cinkciarza jest bardzo proste. Aplikacja posiada bardzo intuicyjny interfejs, dlatego bardzo szybko się odnajdziesz we wszystkich opcjach, na jakie pozwala usługa. 

Pobierz Wymiana Walut Cinkciarz.pl z Google Play! 

Zobacz także: Forex, kryptowaluty i internetowe łańcuszki – UOKiK radzi, jak nie dać się nabrać

Kantor Walutowy Alior Banku

Poszczególne banki posiadają własne aplikacje do wymiany walut. Jednak należy mieć na uwadze, że bankowe propozycje mogą nie pokazywać tak korzystnych kursów. Aplikacja wygląda bardzo podobnie do tej, z której można korzystać dla bankowości internetowej. Dlatego klienci banku Alior na pewno szybko odnajdą się w usłudze. Można wykonywać przelewy na telefon lub adres e-mail. W tym miejscu znajdziesz również bieżące kursy walut oraz ich wizualizacje na wykresie. 

Pobierz Kantor Walutowy Alior Banku z Google Play! 

Zobacz także: Mastercard będzie wspierał kryptowaluty jeszcze w tym roku – są jednak pewne zasady

InternetowyKantor.pl — popularne rozwiązanie konkurencyjne dla Cinkciarza

InternetowyKantor jest usługą, którą bardzo szybko znajdziesz w Google, jeśli zainteresujesz się wymianą walut online. W zielonej aplikacji wszystko jest bardzo proste. InternetowyKantor zapewnia dobrze działające funkcje podstawowe. Podobnie, jak we wszystkich innych propozycjach, tutaj również możesz podglądać kursy walut w wybranych parach. Dodatkowo warto spoglądać na wizualizacje na wykresie, które zdecydowanie lepiej zobrazują kurs na wybranej przestrzeni czasu. Boisz się o swoje inwestycje? W aplikacji możesz ustawić kod PIN, który dodatkowo zabezpieczy Twój portfel. 

Pobierz InternetowyKantor.pl z Google Play! 

Zobacz także: Bitcoin to zło? Kryptowaluty generują więcej strat niż korzyści!

Walutomat — Kantor Wymiany Walut

W przypadku Walutomatu można mieć wrażenie w pierwszych chwilach, że jest to InternetowyKantor ze zmienionym kolorem przewodnim — bo niebieskim. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo swojego portfela walutowego, wówczas możesz skorzystać z zabezpieczenia dostępu do aplikacji poprzez ustawienie kodu PIN. Korzystanie z aplikacji umożliwia sprawdzanie kursów wybranych par walutowych. Jeśli same cyferki to dla Ciebie za mało, wtedy możesz dodatkowo wybrać podgląd na wykresy. Tam zdecydowanie szybciej wykryjesz trendy, jakie panują na rynku wybranej waluty. Algorytm na bieżąco będzie wyliczać, ile dostaniesz za dany nominał, jaki chcesz sprzedać lub ile należy przeznaczyć na zakup. Dzięki temu możesz planować swoje poczynania na rynku walut. Sama aplikacja charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem, a co za tym idzie, jest bardzo łatwa w obsłudze.

Pobierz Walutomat – Kantor Wymiany Walut z Google Play! 

Zobacz także: Policja zamknęła kopalnię kryptowaluty – myśleli, że to uprawy konopii

Aplikacje do wymiany walut są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Masz je zawsze pod ręką. Dzięki temu nie musisz ślęczeć przez cały czas przed komputerem. Alerty o spadku lub wzroście kursu na pewno będą bardzo pomocne. Aplikacje do wymiany walut pozwolą zarabiać niezależnie od miejsca. Wystarczy jedynie dostęp do internetu. Pozostaje Ci jedynie mieć głowę na karku i podejmować odpowiednie decyzje.

Zdjęcie główne: Obraz Photo Mix z Pixabay

Motyw