Podcast Android.com.pl #36 [24.11.12]

Daniel Kozłowski Podcast 2012-11-24

Witamy w trzydziestym szóstym już Podcaście Android.com.pl. Tematem tygodnia jest nowy smartfon od HTC, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p. Nie zabrakło również kilku słów o aktualizacjach (jakie urządzenia otrzymają je, a jakie niestety nie), aplikacjach w Google Play od Apple Inc. oraz o nagrodach jakie otrzymał Samsung.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki. By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony. Tym razem posłuchacie: HTC prezentuje Droid DNA Google Nexus S i Motorola Xoom bez Androida 4.2 Sony Xperia Go, Sola, U oraz P otrzymają Jelly Bean na początku grudnia Pseudo aplikacje od Apple Inc. w Google Play Samsung Electronics otrzymuje 27 nagród CES 2013 Innovations Awards

Uczestniczyli: Krzysztof Kulpciński, Cezary Zapała, prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x