Witamy w trzydziestym szóstym już Podcaście Android.com.pl. Tematem tygodnia jest nowy smartfon od HTC, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p. Nie zabrakło również kilku słów o aktualizacjach (jakie urządzenia otrzymają je, a jakie niestety nie), aplikacjach w Google Play od Apple Inc. oraz o nagrodach jakie otrzymał Samsung.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki. By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony. Tym razem posłuchacie: HTC prezentuje Droid DNA Google Nexus S i Motorola Xoom bez Androida 4.2 Sony Xperia Go, Sola, U oraz P otrzymają Jelly Bean na początku grudnia Pseudo aplikacje od Apple Inc. w Google Play Samsung Electronics otrzymuje 27 nagród CES 2013 Innovations Awards

Uczestniczyli: Krzysztof Kulpciński, Cezary Zapała, prowadził Grzegorz Kaczmarek. Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.