Pseudo-aplikacje od Apple Inc. w Google Play

Aplikacje

iPhoto, iMovie, Keynote, Numbers, Pages i Garageband to jedne z popularniejszych aplikacji platformy iOS. Niedawno w Google Play pojawiły się ich odpowiedniki, przesłane przez autora o nazwie Apple Inc.

Oczywiście bardzo szybko aplikacje zweryfikowano jako fałszywe i usunięto je przez administratorów ze sklepu giganta z Mountain View. Jeśli jednak zdążyliście pobrać (a nawet kupić, bo wszystkie z nich były płatne – w przeciwnym wypadku można by zwęszyć podstęp, jeśli wiecie o co mi chodzi…) którąś z nich, powinniście niezwłocznie usunąć ją ze swojego smartfona/tabletu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tak czy inaczej, odpowiedź na oszustwo była bardzo szybka lecz mimo to pokazała, jak bardzo dziurawy jest jeszcze system zabezpieczeń sklepu Google. Czy nie sądzicie, że każda trafiająca tam aplikacja powinna być najpierw sprawdzona?

Źródło: pocketnow.com






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x