Ostatnio o Huawei mówi się coraz głośniej i lepiej. Chiński producent w wynikach sprzedażowych pobił nawet amerykańskiego giganta. Niebawem zaprezentowany zostanie nowy flagowy model, jakim jest Mate 10. Już w październiku poznamy świetnie zapowiadającego się multimedialnego giganta. Tymczasem możemy zobaczyć, jak prezentuje się on na zdjęciach. A robi to rewelacyjnie.

Huawei Mate 10 będzie smartfonem, który ma stanąć bezpośrednio w szranki z niedawno poznanym Samsungiem Galaxy Note 8 oraz wkrótce zaprezentowanym jubileuszowym iPhonem. Zostanie on wyposażony w topowe podzespoły i olbrzymi, bezramkowy wyświetlacz. O tym, jaki jest ekran w tym urządzeniu najlepiej opowiedzą poniższe zdjęcia. Ukazany został na nich włączony Huawei Mate 1o, który wywołuje ogromne wrażenie. Zobaczcie sami.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Mate 10 wygląda na tych fotografiach świetnie, a wypełnienie ekranem frontowego panelu idealnie sprawdzi się podczas konsumpcji multimediów. Oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć czy korzystanie z aplikacji aparatu na nowych użytkownikach bezramkowca wywołają efekt ogromnego WOW.

Premiera Huawei Mate 10 odbędzie się już 16 października. Warto mu się przyglądać, gdyż jego główni konkurenci są z naprawdę wysokiej i zaawansowanej technologicznie półki.

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.