Ostatnio o Huawei mówi się coraz głośniej i lepiej. Chiński producent w wynikach sprzedażowych pobił nawet amerykańskiego giganta. Niebawem zaprezentowany zostanie nowy flagowy model, jakim jest Mate 10. Już w październiku poznamy świetnie zapowiadającego się multimedialnego giganta. Tymczasem możemy zobaczyć, jak prezentuje się on na zdjęciach. A robi to rewelacyjnie.

Huawei Mate 10 będzie smartfonem, który ma stanąć bezpośrednio w szranki z niedawno poznanym Samsungiem Galaxy Note 8 oraz wkrótce zaprezentowanym jubileuszowym iPhonem. Zostanie on wyposażony w topowe podzespoły i olbrzymi, bezramkowy wyświetlacz. O tym, jaki jest ekran w tym urządzeniu najlepiej opowiedzą poniższe zdjęcia. Ukazany został na nich włączony Huawei Mate 1o, który wywołuje ogromne wrażenie. Zobaczcie sami.

Mate 10 wygląda na tych fotografiach świetnie, a wypełnienie ekranem frontowego panelu idealnie sprawdzi się podczas konsumpcji multimediów. Oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć czy korzystanie z aplikacji aparatu na nowych użytkownikach bezramkowca wywołają efekt ogromnego WOW.

Premiera Huawei Mate 10 odbędzie się już 16 października. Warto mu się przyglądać, gdyż jego główni konkurenci są z naprawdę wysokiej i zaawansowanej technologicznie półki.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.