Android Oreo ma problemy z Bluetoothem – Google prosi o pomoc

1 minuta czytania
Komentarze

Android Oreo jeszcze nie zawitał na wszystkie urządzenia, na których jest już oficjalnie dostępny. Oczywiście, póki co, nowym systemem mogą cieszyć się wyłącznie użytkownicy Pixeli oraz ostatnich Nexusów. To jednak wystarczająca grupa osób, żeby oficjalnie stwierdzić, że w oprogramowaniu pojawiły się błędy. W Sieci znajdziemy wiele przykładów, pokazujących, że połączenie Bluetooth sprawia różnorakie problemy.

Zobacz też: Czy Twój smartfon otrzyma Androida Oreo?

Brzmi znajomo? Oczywiście, gdyż po premierze zeszłorocznych Pixeli, już pierwsi użytkownicy tych smartfonów narzekali na komfort użytkowania akcesoriów wykorzystujących ten moduł. Tym razem również wskazano połączenie Bluetooth jako „problem”. Niezależnie czy łączymy się ze słuchawkami, głośnikami czy też nawet z zestawem audio w samochodzie to występują nieoczekiwane zerwania, spadek jakości dźwięku, przerywanie go, a nawet automatyczne wyłączanie. To niewątpliwie nie jest komfortowa sytuacja i Google przyznało, że problem istnieje, ale równocześnie prosi użytkowników Pixeli i Nexusów o pomoc. Amerykanie potrzebują informacji na temat marki i modeli urządzenia, z którym się łączymy oraz jaki dokładnie błąd występuje. Tym sposobem, jeśli również Was ten problem dotknął to możecie podzielić się swoim doświadczeniem w jednej z grup dyskusyjnych:

Co ciekawe, informacje o tej przypadłości były zgłaszane już po przedstawieniu pierwszego wydania deweloperskiego Androida O.

Źródło: Android Police

Motyw