ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC Glacier uchwycony w benchmarku

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy

Ostatnimi czasy jesteśmy wprost bombardowani coraz to nowymi doniesieniami na temat smartfonów spod znaku Motoroli, Samsunga, czy HTC. Tym razem to tajwański producent zaskoczył androidową społeczność. W internetowym benchmarku jest bowiem sklasyfikowany model HTC, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego – Glacier. 

Analizując wyniki HTC Glacier można dojść do następujących wniosków:

  • Telefon jest 3 razy szybszy niż dotychczasowy lider zestawienia – HTC Evo 4g
  • HTC znane jest ze stosowania procesorów Qualcomm Snapdragon, aby wyniki benchmarku były realne, HTC Glacier musiałby posiadać dwurdzeniowy procesor o taktowaniu od 1,2 do 1,5 GHz. 
  • Osoba odpowiedzialna za opublikowanie wyniku testu w sieci wcześniej przeprowadzała testy innych sprzętów, które później okazywały się telefonami oferowanymi przez sieć T-Mobile.
  • Tester, który upublicznił wyniki pełni funkcję „Senior Interaction Designer” (Starszego Designera Interkacji) w T-Mobile USA.

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o „Projekcie Emerald”, czyli planach wprowadzenia na rynek super-smartfona. Do tego miana kandydują obecnie trzy produkty ze stajni HTC: MyTouch HD (pierwszy smartfon wspierający HSPA+), Vision (pierwszy smartfon z dwurdzeniowym procesorem), a już dzisiaj do stawki dołączył kolejny gracz, czyli właśnie Glacier.

Duży screen shot do obejrzenia poniżej: 

źródło: Androidcentral.com 

Sprawdź najnowsze wpisy