LG G6 w DxOmark – zdecydowanie poniżej oczekiwań

Newsy

Wczoraj informowałem Was o pojawieniu się wyniku testów OnePlus 5 przeprowadzonych przez DxOmark. Dzięki nim – poniekąd – dowiedzieliśmy się jak wypada ten smartfon na tle wielu innych. Rezultat jest zaskakująco dobry, ale tym razem do zestawienia dołączył LG G6. Od Koreańczyków mogliśmy wymagać wiele. W końcu zarówno G4 jak i G5 były czołowymi modelami jeśli chodzi o fotografię. Razem z Samsungiem oczywiście.

Jednak w tym roku G6 zawiódł. Już wcześniej to zauważyliśmy, ale teraz możemy dodatkowo utwierdzić się w tym przekonaniu. Wynik testu DxOmark nie pozostawia wątpliwości i ten smartfon wypada gorzej niż G5 (86 punktów) i minimalnie lepiej niż G4 (83 punkty). Najnowszy flagowy model LG zanotował 84 punkty, więc jest to poziom iPhone’a 6s Plus, Nexusa 6P czy też Moto G Plus. Autorzy, którzy wystawili wspomniany wynik zanotowali na minus takie elementy jak wolne ustawianie ostrości czy też różnego rodzaju przebarwienia obrazu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Tym sposobem LG wypadło gorzej od wspomnianego już OnePlus 5, dwóch generacji flagowych modeli HTC i Samsunga oraz 3 odsłon najlepszych urządzeń od Sony. Mimo wszystko na koniec przypominam, że DxOmark rządzi się swoimi prawami i należy wiedzieć jak przeprowadzane są testy przez DxO – wystarczy wykupić dedykowane oprogramowanie i przystosować algorytmy pod nie.

 

źródło: DxOmark


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x