OnePlus 5 oceniony przez DxOmark – smartfon z topowym aparatem?

Newsy

O OnePlus 5 wiemy już wszystko. Smartfon ten nie ma dla nas żadnych tajemnic, a w międzyczasie mogliście przeczytać naszą recenzję z jego udziałem oraz porównanie z bezpośrednim poprzednikiem. Nie da się ukryć, że nie jest to urządzenie bez wad i można mieć mieszane uczucia, co do samej firmy. Jednak jeszcze przed premierą OnePlus 5, producent wspomniał o współpracy z DxO, a rezultatem miał być oszałamiający aparat. Jak wyszło?

Rewelacji nie ma, ale też nie można powiedzieć, że jest to słaby smartfon do zdjęć. Z mojego doświadczenia z tym modelem mogę stwierdzić, że najbardziej irytujące są problemy ze stabilność obrazu nagrywając filmy w 4K czy też brak szczegółowości w wybranych sceneriach. Jednak w końcu DxOmark opublikował test z oceną OnePlus 5. Wynosi on… 87 punkty. Czy to dużo? Tytułowy smartfon z takim rezultatem zajmuje 3. miejsce razem z takimi modelami jak Huawei P10, Moto Z Force, Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Sony Xperia XZ czy też Xperia Z5. Pełny test, razem z całą tabelą testowanych urządzeń znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czy to satysfakcjonujący wynik? Zważywszy na to, że w wadach OnePlus 5 nie znajdziemy wcześniej wymienionych przeze mnie niedogodności to firma nie można być zawiedziona. Jednak pamiętajmy, że DxOmark to specyficzny system oceniania.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x