Qualcomm prezentuje nową generację czytnika linii papilarnych

Newsy

Czytnik linii papilarnych może się znaleźć w smartfonie w kilku miejscach. Z tyłu, pod ekranem bądź na krawędzi urządzenia. Wiele mówi się też o skanerze zainstalowanym pod ekranem. Qualcomm właśnie zaprezentował nową generację jednego z nich.

Rozpoczęła się oficjalna produkcja nowych czytników linii papilarnych od Qualcomm. Charakteryzuje je możliwość umiejscowienie pod ekranami OLED, szkłem czy nawet metalem.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Najnowszy Sense ID niesie dla producentów wiele ciekawych rozwiązań dotyczących sposobu odblokowania smartfona, jak i miejsca instalacji czytnika. Warto również dodać, że ta generacja pozwala na odczytywanie tętna użytkownika.

Pierwsze smartfony wyposażone w świeżą technologię Qualcomm mają się pojawić w 2018 roku. Producent zapewnia kompatybilność z wieloma seriami Snapdragon (nawet tymi umieszczanymi w urządzeniach low-end) oraz procesorami innych marek.

źródło: GSM Arena






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x