ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy Note7 z Androidem Nougat? Nie tylko dla odnowionej wersji

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Doskonale wiemy, że Samsung planuje jeszcze odzyskać stracone pieniądze w związku z koniecznością przyjęcia zwrotów Galaxy Note7. Na wybranych rynkach pojawią się odnowione egzemplarze tego smartfonu, które nie będą drastycznie różnić się w stosunku do pierwowzorów.

Tak naprawdę jesteśmy pewni dwóch zmian. Pierwsza to mniejszy akumulator, który nie będzie powodował samozapłonów, a druga to aktualizacja do Androida Nougat. Są to wręcz niezbędne punkty, nad którymi Samsung musi pracować jeśli chce ponownie wprowadzić Note’a7 do obiegu. Ogniwo siłą rzeczy musi zostać zmienione. Nie wypada też, aby smartfon z najwyższej półki pracował pod kontrolą starego oprogramowania. Tym sposobem certyfikację WiFi otrzymał odnowiony model, co nikogo nie powinno dziwić. Zaskakuje fakt, że również oryginalny smartfon przeszedł ten sam test.

Co to może oznaczać? Samsung może mieć dalsze plany, co do „prawdziwego” Galaxy Note7. Jednak jakie to już naprawdę wielka zagadka. Nie wydaje mi się, żeby Koreańczycy sprawili radość użytkownikom, którzy nie zwrócili tego urządzenia. Być może Wam uda się domyślić, czy cokolwiek z tego wyniknie? Tymczasem wciąż czekamy na dalsze informacje odnośnie odnowionych modeli.

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy