ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy Note7 bez możliwości ładowania jeszcze w tym miesiącu

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Historia związana z Galaxy Note7 już zapewne wszystkim jest doskonale znana. Samsungowi udało się odzyskać około 97% urządzeń, które zostały sprzedane. Co z pozostałymi egzemplarzami? Wciąż są użytkowane, o czym nawet Wy nas informujecie. Koreańczycy wiedzą, że nie mogą zmusić wszystkich do zwrotu felernych smartfonów, ale mimo wszystko wciąż muszą walczyć z opiniami.

Sposobem na wymuszenie na użytkownikach Galaxy Note7 zwrotu tych urządzeń ma być uniemożliwienie ładowania akumulatora. Tak, podobna metoda została już zastosowana w Stanach Zjednoczonych, ale tym razem zostanie ona rozpowszechniona na całym świecie. Jeszcze w tym miesiącu wszystkie tytułowe smartfony otrzymają odpowiednią aktualizację. Oczywiście zorientowani w sytuacji użytkownicy zapewne bez problemu unikną „problemów”, które szykuje dla nich Samsung. Jednak z Galaxy Note7 wciąż będzie można korzystać, ale musi on być stale podłączony do ładowarki – pomijana będzie sekcja ładowania ogniwa.

Zapewne, co pewien czas ujrzymy na różnych portalach aukcyjnych niezwrócone egzemplarze wybuchowego smartfonu. „Kolekcjonerzy” niewątpliwie skuszą się na zakup, a czy Wy również chcielibyście sprawdzić ostatniego phableta Samsunga ze stylusem?

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy