Samsung Galaxy Note7 bez możliwości ładowania jeszcze w tym miesiącu

Newsy

Historia związana z Galaxy Note7 już zapewne wszystkim jest doskonale znana. Samsungowi udało się odzyskać około 97% urządzeń, które zostały sprzedane. Co z pozostałymi egzemplarzami? Wciąż są użytkowane, o czym nawet Wy nas informujecie. Koreańczycy wiedzą, że nie mogą zmusić wszystkich do zwrotu felernych smartfonów, ale mimo wszystko wciąż muszą walczyć z opiniami.

Sposobem na wymuszenie na użytkownikach Galaxy Note7 zwrotu tych urządzeń ma być uniemożliwienie ładowania akumulatora. Tak, podobna metoda została już zastosowana w Stanach Zjednoczonych, ale tym razem zostanie ona rozpowszechniona na całym świecie. Jeszcze w tym miesiącu wszystkie tytułowe smartfony otrzymają odpowiednią aktualizację. Oczywiście zorientowani w sytuacji użytkownicy zapewne bez problemu unikną „problemów”, które szykuje dla nich Samsung. Jednak z Galaxy Note7 wciąż będzie można korzystać, ale musi on być stale podłączony do ładowarki – pomijana będzie sekcja ładowania ogniwa.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zapewne, co pewien czas ujrzymy na różnych portalach aukcyjnych niezwrócone egzemplarze wybuchowego smartfonu. „Kolekcjonerzy” niewątpliwie skuszą się na zakup, a czy Wy również chcielibyście sprawdzić ostatniego phableta Samsunga ze stylusem?

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x