Kto z nas nie korzysta z etui na swoje telefony? Rozglądając się po ulicy bardzo wiele smartfonów będzie właśnie w ten sposób zabezpieczonych lub… potłuczonych. Oczywiście wiele osób wciąż woli zachować oryginalne wygląd, grubość jak i wielkość swojego urządzenia, co jest bardzo zrozumiałe. Jednak ewidentnie najwięcej etui znajdziemy na iPhone’y i swoje propozycje zaprezentował Louis Vitton.

Jeśli nie wiecie, co to za postać, a raczej marka to zapewne Wasze dziewczyny, narzeczone czy też żony będą wiedzieć. Ewidentnie do tanich nie należy i nie inaczej jest w przypadku dzisiejszych etui zamieniających smartfony od Apple w… kufry. Bardzo drogocenne, wykonane ze skóry. Najdroższa odmiana wręcz ze skóry krokodyla, co sprawia, że zainteresowani będą musieli wydać około 20500 złotych za odmianę dla iPhone’a 7 i ponad 22000 złotych dla iPhone’a 7 Plus.

Jednak uspokajam, są też „tanie” wersje ze zwykłej skóry i wzory znane z innych produktów Louis Vitton. W tym wypadku wystarczy, że zapłacicie niecałe 4800 złotych lub 5100 złotych zależnie od rozmiaru.

Dalej za drogo? W takim razie na deser etui na iPhone’a 7 z wbudowaną zapalniczką i otwieraczem do piwa za około 80 złotych:

Które etui wybralibyście do swojego smartfonu?

 

źródło: Slashgear, Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.