5 sekund z Samsungiem Galaxy S8 na wideo

Newsy

Zgadza się! Mamy kolejny przeciek Samsunga Galaxy S8. Smartfon został ukazany na wideo. W Sieci znajduje się już ich kilka, lecz im bliżej premiery, tym goręcej się robi. Przeciek goni przeciek, a tegoroczny Samsung zapowiada się na hit sprzedażowy. Przynajmniej taką nadzieję ma producent.

Samsung Galaxy S8 znów trafił na YouTube. Tym razem jest to krótki, bo tylko 5-sekundowy filmik. Nie mrugajcie więc zbyt często, bo wiele przegapicie. Wideo pokazuje nam w zasadzie to, co widzieliśmy do tej pory. Głównie wygląd smartfonu – przód, bok oraz tył. Na pokrywie obudowy wyraźnie widać, że jest to egzemplarz testowy, nieprzeznaczony do sprzedaży i opatrzony dopiskiem „CONFIDENTIAL”. Poniżej jest również wykaz zakazów, lecz jak widać autor niewiele sobie z nich robi.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Smartfon prezentuje się naprawdę ładnie. Podoba mi się czarna tafla z przodu, brak tam logo czy przycisku Home. Ekran na dłuższych krawędziach został zakrzywiony. Z tyłu zaś umieszczono napis Samsung, aparat z czujnikami oraz skaner linii papilarnych.

Samsung ukaże Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ już 29 marca podczas specjalnego pokazu.

A jeśli jeszcze nie wiedzieliście, jak radzi sobie 6,2-calowy model w teście Geekbench, zapraszam TUTAJ.

źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x