Zgadza się! Mamy kolejny przeciek Samsunga Galaxy S8. Smartfon został ukazany na wideo. W Sieci znajduje się już ich kilka, lecz im bliżej premiery, tym goręcej się robi. Przeciek goni przeciek, a tegoroczny Samsung zapowiada się na hit sprzedażowy. Przynajmniej taką nadzieję ma producent.

Samsung Galaxy S8 znów trafił na YouTube. Tym razem jest to krótki, bo tylko 5-sekundowy filmik. Nie mrugajcie więc zbyt często, bo wiele przegapicie. Wideo pokazuje nam w zasadzie to, co widzieliśmy do tej pory. Głównie wygląd smartfonu – przód, bok oraz tył. Na pokrywie obudowy wyraźnie widać, że jest to egzemplarz testowy, nieprzeznaczony do sprzedaży i opatrzony dopiskiem „CONFIDENTIAL”. Poniżej jest również wykaz zakazów, lecz jak widać autor niewiele sobie z nich robi.

Smartfon prezentuje się naprawdę ładnie. Podoba mi się czarna tafla z przodu, brak tam logo czy przycisku Home. Ekran na dłuższych krawędziach został zakrzywiony. Z tyłu zaś umieszczono napis Samsung, aparat z czujnikami oraz skaner linii papilarnych.

Samsung ukaże Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ już 29 marca podczas specjalnego pokazu.

A jeśli jeszcze nie wiedzieliście, jak radzi sobie 6,2-calowy model w teście Geekbench, zapraszam TUTAJ.

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.