Spadek zysków Samsunga

Rusza produkcja Samsunga Galaxy S8 – na rynek trafi grubo ponad 10 mln egzemplarzy

Newsy

Samsung własnie wystartował z produkcją swoich tegorocznych flagowców – Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ (który tak sobie radzi w benchmarku) Do tej pory poznaliśmy specyfikacje tych urządzeń oraz mogliśmy zobaczyć je na kilku zdjęciach czy filmikach. Oficjalna prezentacja pod koniec miesiąca, kilka tygodni później na półkach sklepowych. Ile sztuk pojawi się na starcie?

W fabryce w Wietnamie powstaje właśnie grubo ponad 10 milionów egzemplarzy. Samsung spodziewa się ogromnego sukcesu sprzedażowego. Według najnowszego raportu koreański producent zamierza w marcu stworzyć 4,7 miliona sztuk, a w kwietniu jeszcze 7,8 miliona. Daje nam to 12,5 miliona Samsungów Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ już podczas premiery!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niestety nie wiemy w jakich proporcjach modele są produkowane. W zeszłym roku to jednak Galaxy S7 edge sprzedawał się lepiej. Być może i tym razem koreański producent postawi na większą przekątną, a ta ma wynosić aż 6,2 cala.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x