Poznaliśmy dokładne wymiary Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus? „Potwierdzają” się też proporcje ekranów

Newsy

Galaxy S8 render

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung Galaxy S8 z pewnością okaże się jedną z najważniejszych w elektronicznym świecie premier bieżącego roku. Im bliżej do premiery, tym więcej przecieków pojawia się na wszelkich branżowych serwisach. Najnowsze wieści dotyczące Project Dream dotyczą wymiarów nadchodzącego flagowca.

 

Poznajemy jednak nie tylko dosyć dokładne dane na temat samych rozmiarów smartfona, ale też niejako potwierdzają się inne, wcześniejsze plotki dotyczące dwóch wariantów (Galaxy S8 i S8 Plus) tegorocznego flagowego Samsunga. Znów pojawia się dość nietypowa proporcja ekranu – 18:9 (czyli 2:1), a na tylnym panelu ponownie widoczne jest miejsce, które wskazuje na umiejscowienie czytnika linii papilarnych.

 

 

Powyżej możecie natomiast sami sprawdzić, jak przedstawiają się rzekome wymiary obu urządzeń. Flagowce Samsunga zaoferują podobno (zaokrąglone w rogach?) wyświetlacze 5,8″ oraz 6,2 cali. Na powyższych grafikach wartości mogą być nieco mniejsze z uwagi na wspomniane wcześniej zagięte ekrany. Premiera obu smartfonów odbędzie się najprawdopodobniej już w marcu 2017 roku na specjalnej konferencji zorganizowanej przez południowokoreańskiego giganta. Wygląda na to, że firma nic sobie nie robi z ostatniej porażki z Note7. Kolejny flagowy potwór (a właściwie dwa potwory) nadchodzi.

 

Zobacz też: Samsung zaprasza na konferencję prasową. Co na niej ujrzymy?

 

źródło: http://www.cnet.co.kr/view/100153646


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x